Wiadomości 16 sie 2021
Ventia
Domekt R 450 V - powrót króla

Firma Ventia, generalny dystrybutor Komfovent w Polsce, wznowiła sprzedaż prawdopodobnie najpopularniejszego na rynku rekuperatora ostatnich lat do domów jednorodzinnych – modelu Domekt R 450 V. Można powiedzieć – król powraca w pełnej krasie!

Komfovent Domekt R 450V to rekuperator oparty o niezamarzający i nie wymagający nagrzewnicy wstępnej wymiennik obrotowy, który przez lata zdobył zaufanie bardzo wielu firm wykonawczych i był montowany w tysiącach domów w całej Polsce.

W 2020 roku przeszedł modernizację. Na początku tego roku ze względu na pojawiające się sporadycznie zastrzeżenia do kultury jego pracy na najwyższych wydatkach rekuperator został wycofany ze sprzedaży a fabryka rozpoczęła proces wnikliwej analizy tematu. Po zmianie modelu wentylatora problem został w 100% wyeliminowany i Król może powrócić!

Co ważne w żaden sposób nie uległy zmianie parametry centrali:

  • Wydajność maksymalna – 491m3/h przy 100Pa
  • JPM – 0,3 (W/(m3/h)
  • Odzysk ciepła – 86%
  • Automatyka C6M

Centralę można już zamawiać u Kierowników Regionalnych VENTIA. Pierwsza dostawa zostanie zrealizowana w połowie września. Od tego momentu urządzenie wróci również do ciągłej oferty magazynowej i będzie dostępne od ręki z magazynu Ventia w Raszynie pod Warszawą.

Pobierz kartę katalogową

Wiecej informacji