Wiadomości 16 maj
Dekpol będzie budował dla Bluejet

Dekpol podpisał kolejną umowę na realizację dużego obiektu produkcyjnego. Firma zbuduje dla Bluejet halę produkcyjno-magazynową. Planowane oddanie obiektu do użytku o powierzchni ponad 3 tys. mkw. zaplanowano na wrzesień 2018 r.

Nowy kontrakt Dekpolu w ramach generalnego wykonawstwa dotyczy hali produkcyjno-magazynowej dla drukarni wielkoformatowej Bluejet. Hala ta będzie mieściła się przy ul. Przyrodników w Gdańsku. Powierzchnia użytkowa części produkcyjno-magazynowej wyniesie ok. 2434 mkw., natomiast powierzchnia użytkowa dwukondygnacyjnej części socjalno-biurowej będzie sięgać ok. 770 mkw. Zakończenie robót zaplanowane jest na wrzesień 2018 r.

Grupa Kapitałowa Dekpol rozwija się w branży budowlano-deweloperskiej oraz w produkcji sprzętu do maszyn budowlanych. Firma powstała w 1993 r. Największy udział w przychodach spółki zapewniają usługi w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych i rekreacyjnych, czy też obiektów ochrony środowiska. Firma prowadzi też roboty drogowe, sanitarne i hydrotechniczne.

Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

gift