Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 5 gru
GREE
Czy mogło być piękniej? Światła reflektorów, scena, premiery…i prawdziwe emocje!

Pod koniec listopada firma Free Polska wraz z partnerami, dystrybutorami i klientami świętowała jubileusz 20-lecia swojego istnienia i tym samym jubileusz obecności marki Gree w Polsce.

„To nasze wspólne święto i nasz wspólny sukces! Dwie dekady temu rozpoczęliśmy podróż, która wciąż trwa. Różne firmy, różne środowiska i różni ludzie - pod szyldem tych samych wartości i wspólnej idei – zbudowali markę Gree w Polsce. Markę o wysokiej i stabilnej pozycji, która jest dzisiaj gwarantem bezpieczeństwa klientów i partnerów biznesowych.” – powiedziała nam Prezeska firmy Free Polska, Elżbieta Krawczyk-Grzyb.

Podsumowując osiągnięcia zarządzanej przez siebie od 18 lat spółki, podkreśliła rolę Partnerów i ich odwagę, jaką wykazali się w 2003 roku, podejmując decyzję o rozpoczęciu współpracy z jednym z największych na świecie producentów klimatyzacji – GREE ELECTRIC APPLIANCES.

Dzisiaj firma Free Polska znajduje się w pierwszej 10-tce najlepszych przedstawicieli marki Gree na świecie i  jednocześnie jest już numerem 2 wśród dystrybutorów w Europie! Swoje wyrazy uznania dla osiągnięć firmy wyraził Dyrektor Sprzedaży Gree Electric Appliances na Europę, wieńcząc oficjalną część ceremonii podpisaniem kontraktu na kolejne lata współpracy.

Uroczysta gala, prowadzona przez Prezeskę firmy - Elżbietę Krawczyk-Grzyb w duecie z Marcinem Prokopem, była punktem kulminacyjnym jubileuszu - pełna wspomnień i dobrych prognostyk na przyszłość, stanowiła doskonałe podsumowanie wszystkich wydarzeń, które miały miejsce tego dnia. Już od południa bowiem wszyscy goście zostali zaproszeni do wzięcia udziału w niecodziennym evencie, który przyjął format telewizji śniadaniowej „GREEonAIR”. W rolę redaktorów wcielili się pracownicy firmy Free Polska, którzy wraz z prowadzącymi wydarzenie - Beatą Tadlą i Piotrem Wojdyłą - rozmawiali o szeregu działań i procesów, realizowanych w ramach poszczególnych komórek organizacyjnych i składających się na osiągnięcie wspólnego celu. A celem tym niezmiennie jest dostarczanie na rynek
polski najwyższej jakości produktów z zakresu systemów klimatyzacji i pomp ciepła przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu użytkowania zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Tagi: Gree