Wiadomości 24 paź 2022
Ventia
Czekając na REWOLUCJĘ z Komfovent – obniż rachunki za klimatyzację o 30 do 50%!!!

Lato się skończyło. Wraz z nim z jednej strony problemy ze zbyt wysoką wilgotnością w domu, z drugiej – niestety - względnie normalne rachunki za energię elektryczną. Perspektywa sprawia, że w kolejnym sezonie letnim klimatyzacja może stać się luksusem, że względu na wysokie koszty.

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że lwią część energii potrzebnej do klimatyzowania pomieszczeń zużywamy na jego osuszanie (dlatego też klimatyzatory posiadają odprowadzenie skroplin, właśnie z uwagi na odprowadzanie nadmiaru wilgoci z domu). Mając zapewnioną odpowiednią, komfortową wilgotność w domu klimatyzator zużywa znacznie mniej energii! 

A co powiesz na nowe, innowacyjne, rewolucyjne rozwiązanie KOMFOVENT, które sprawi, że przestaniesz mieć problemy z wilgotnością już podczas kolejnego lata ORAZ Twoje rachunki za klimatyzację zmniejszą się o 30-50%!!!

PRZED NAMI REWOLUCJA!!! Od tej pory lato w domu będzie jeszcze przyjemniejsze a rachunki za klimatyzację ZNACZNIE NIŻSZE, NAWET O POŁOWĘ.

Jesteś na nią gotowy? Szczegóły wkrótce!

Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!

2 kwi 3
Wiadomości Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!
PromotionFUM
PromotionFUM
Salutation! Have a look at these very best practices for Site advertising:... - Dzisiaj
Danadrots
Danadrots
Slightly off topic :) It so happened that my sister found an interesting man here, and recently got married ^_^ (Admin, don't troll!!!) ... - Wczoraj