Wiadomości 29 paź
Caverion
Caverion zarządza 15 obiektami biurowymi Salma Capital Oy

fot. Caverion

Caverion jest odpowiedzialna za usługi zarządcze dla 15 obiektów biurowych, biznesowych oraz centrów opieki będących własnością Samla Capital, znajdujących się w różnych częściach Finlandii. Łączna powierzchnia wszystkich nieruchomości wynosi około 55 000 m2.

„Mamy wysokie oczekiwania co do współpracy i usług zarządczych świadczonych przez Caverion. Dzięki rozbudowanej sieci serwisów Caverion w Finlandii i spójnemu podejściu jesteśmy w stanie lepiej utrzymywać i podnosić wartość nieruchomości w naszym portfolio. Naszym celem jest konsekwentne zwiększanie satysfakcji najemców. Wierzymy, że będzie to miało długoterminowy wpływ na zwiększenie zysków inwestorów. Pogłębianie współpracy z Caverion pomoże nam również osiągnąć nasz cel, jakim jest zwiększenie naszych aktywów w najbliższej przyszłości do ponad 100 milionów euro”, mówi Samppa Lajunen, założyciel i portfolio manager w Samla Capital.

Z kolei Heikki Rostila, Business Director w Caverion Finlandia mówi: „Cieszymy się z naszej współpracy z Samla Capital. Jednym z kluczowych celów naszej umowy o współpracy jest wspieranie Samla Capital w dalszym rozwijaniu biznesu firmy w Finlandii. Naszym zadaniem jest świadczenie najemcom najwyższej klasy usług oraz zapewnienie utrzymania obiektów w długim okresie i w najlepszy możliwy sposób. Kluczowe dla nas kwestie to optymalne warunki dla użytkowników ostatecznych i sprawne funkcjonowanie całych nieruchomości”.

Umowa obejmuje usługi ze strony real estate help desk w Caverion, za pośrednictwem których najemcy mogą zgłaszać wezwania serwisowe i potencjalne powiadomienia o błędach w trybie pilnym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.