Wiadomości 7 wrz
Caleffi
Caleffi Poland z odwiedzinami w „Domu Ferrari”

To już tradycja, pierwszy weekend września odwiedzamy z naszymi najlepszymi instalatorami „Dom Ferrari”, jak nazywany jest najsłynniejszy tor wyścigowy Autodromo Nazionale di Monza w Monza we Włoszech. Po raz kolejny, firma Caleffi Poland miała zaszczyt zaprosić i gościć swoich instalatorów, na GRAND PRIX Włoch w najważniejszej serii wyścigowej Formuła 1

To właśnie tu, w Monza osoby, które uzyskały najlepsze czasy przejazdów na torze wyścigowym w Krakowie w ramach drugiej edycji „Szkoleń z Caleffi” miały możliwość, wraz z osobami towarzyszącymi, wzięcia udziału w prawdziwym święcie tej dyscypliny sportu. Mamy nadzieję, iż ryk silników, rywalizacja, szybkość oraz magiczna atmosfera miejsca, historii i ludzi, którzy ją tworzyli pozostaną na długo w pamięci naszych partnerów.

Z wizytą w „Domu Ferrari” powiązany był pakiet licznych atrakcji m.in. zwiedzanie Mediolanu, oraz Muzeum Historii Alfy Romeo - obowiązkowego punktu dla fanów Alfy, a także miłośników inżynierii i mechaniki, powinien je odwiedzić choć raz każdy miłośnik motoryzacji. Uczestnicy spotkania mieli także okazję zapoznać się z działaniem oraz zwiedzić centrum badawczo – rozwojowe Caleffi Cubo Rosso, w którym Inżynierowie naszej Firmy opracowują oraz badają wszystkie produkty Caleffi trafiające na rynki całego świata, w tym Polski.

Tymczasem zapraszamy do udziału już w trzeciej edycji „Szkoleń z Caleffi”.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?
Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi Caleffi

Caleffi

Caleffi

Caleffi https://www.caleffi.com/poland/pl

Firma Caleffi to europejski lider w zakresie produkcji najwyższej jakości armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii.