Wiadomości 18 gru
Caleffi
Caleffi katalog produktów 2019

fot. Caleffi

To już piąty rok,odkąd firma Caleffi zdecydowała się na bezpośrednią obecność i aktywność na polskim rynku techniki grzewczej i instalacji poprzez otwarcie swojego oddziału: Caleffi Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

Głównym celem aktywności firmy Caleffi Poland realizowanym z powodzeniem przez ten czas jest podniesienie rozpoznawalności marki Caleffi w Polsce, a także zapewnienie dostępności pełnej oferty produktów Caleffi wraz ze zgodnym ze standardami firmy Caleffi wsparciem technicznym i promocyjnym.

Katalog Produktów Caleffi na 2019 rok, zawiera wiele nowości prezentowanych po raz pierwszy na polskim rynku, m.in. separator zanieczyszczeń z funkcją automatcznego czyszczenia DIRTMAGCLEAN® w wersji manualnej jak i automatycznej, stację mieszkaniową SATK16 oraz wiele innych produktów, które z pewnościa znajdą zastosowanie w Państwa instalacjach.

Pobierz katalog produktów Caleffi

Tagi: Caleffi
Caleffi

Caleffi

Caleffi https://www.caleffi.com/poland/pl

Firma Caleffi to europejski lider w zakresie produkcji najwyższej jakości armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii.