Wiadomości 5 lut
Beretta
Benefit Beretta 2024 wystartował!

fot. Beretta

Benefit Beretta to nie tylko platforma do rejestracji urządzeń, zbierania punktów i ich wymiany na fantastyczne nagrody, ale to przede wszystkim pakiet korzyści skierowany do instalatora. Fakt ten wybrzmiewał już w poprzedniej odsłonie Benefit Beretta jako konkursu, a w jego obecnej trzeciej już edycji, która wystartowała w połowie stycznia br. idea ta przybrała formę dedykowanej oferty zarówno dla tych instalatorów, którzy od lat współpracują z naszą marką jak i tych, którzy rozpoczną z nami tę biznesową przygodę.

Czym zatem jest Benefit Beretta ?

Benefit Beretta to pakiet korzyści, na który składają się przede wszystkim takie aspekty współpracy z naszą marką jak m.in.

  • realizacja marzenia o poprowadzeniu sportowego auta na jednym z polskich torów wyścigowych,
  • uzyskiwanie stałego dochodu za montaż i uruchamianie urządzeń,
  • zbieranie punktów na platformie www.benefit-beretta.pl i wymiana na vouchery oraz karty podarunkowe na stacje paliw Orlen,
  • stałe wsparcie techniczne producenta i dostęp do laboratorium szkoleniowego w Toruniu,
  • dostęp do platformy szkoleniowej on-line,
  • dostęp do zakupu urządzeń u najlepszych Dystrybutorów w całym kraju,
  • możliwość uzyskania statusu Autoryzowanego Serwisu i wykonywania serwisu oraz przeglądów okresowych,
  • i wiele innych, o których warto porozmawiać z naszymi Menadżerami Regionów dostępnymi w hurtowniach na przykład podczas dni otwartych z udziałem naszego Beretta Show Trucka – mobilnego centrum szkoleniowo-doradczego.

10 x więcej zwycięzców i jeszcze więcej emocji !

Tak, aby jeszcze bardziej podsycić ducha rywalizacji w konkursie Benefit Beretta zdecydowaliśmy się w tej edycji na zmianę nagrody głównej i tym razem nagrodzimy, aż 10 Uczestników, którzy będą się ze sobą ścigać w sportowych autach na jednym z polskich torów wyścigowych. Zanim jednak usłyszymy ryk silników i poczujemy zapach spalonego bieżnika opon Uczestnicy będą ścigać się ze sobą w zdobywaniu punktów i Ci którzy zdobędą największą wartość punktową za zarejestrowane urządzenia na platformie www.benefit-beretta.pl zasiądą za kierownicami tych super aut.

Ale żeby emocji było więcej ! Będzie to „10-tka wspaniałych” wśród, których będą Ci, którzy osiągną największe wartości punktowe za zarejestrowanie poszczególnych grup produktów:

5 Uczestników – w kategorii pomp ciepła,

4 Uczestników – w kategorii kotłów kondensacyjnych,

1 Uczestnik – w kategorii klimatyzacji.

Jakie firmy mogą być Uczestnikami ?

 Uczestnikami Benefit Beretta mogą być firmy instalacyjne i serwisowe, które kupują i montują urządzenia marki Beretta (nie jest wymagana umowa autoryzacyjna) i nie posiadają ważnej umowy dealerskiej z RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. Biorąc udział w programie można otrzymać vouchery do takich sklepów, jak: Allegro, Zalando, EURO RTV AGD, wakacje.pl oraz karty podarunkowe na stacje paliw Orlen. W zamian za zakupy i rejestrację produktów marki Beretta na dedykowanej platformie lub poprzez sms oraz rywalizować z innymi Uczestnikami o wspomnianą powyżej nagrodę główną.

Za co nagradzamy w Benefit Beretta?

W programie nagradzane są zakupy wybranych produktów z oferty marki Beretta. Aktualna lista produktów premiowanych wraz z punktacją jest zawsze dostępna na stronie www.benefit-beretta.pl.

Aby zarejestrować zakupione produkty, wystarczy zalogować się na swoje konto w programie i wpisać w zakładce „Rejestracja produktu” numer seryjny urządzenia, a punkty zostaną automatycznie naliczone na koncie. Rejestracji można dokonać również korzystając z dedykowanej bramki SMS. Zakup produktu musi nastąpić w czasie trwania programu.

Zanim emocje i kurz opadną …

… i zanim to nastąpi planujemy jeszcze w tej edycji Benefit Beretta dołączyć nowy typ Uczestnika konkursu, zintegrować platformę benefit-beretta.pl z zapisami na szkolenia co będzie wielkim ułatwieniem dla instalatorów, wdrożymy kilka systemowych usprawnień oraz przeprowadzimy kilka akcji promocyjnych o czym tak jak komentator wyścigów rajdowych będziemy informować na bieżąco!

Gotowi?

Do Startu!

Start!

Do zobaczenia na mecie!

Tagi: Beretta