Wiadomości 16 sie
Alter S.A.
Alter S.A. na Międzynarodowych Targach Branży Komunalnej

W dniach 26-28 września br. Alter S.A. będzie uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Branży Komunalnej 2018 - wydarzeniu poświęconemu szeroko rozumianej gospodarce komunalnej.

MBTK 2018 będzie okazją do spotkania przedstawicieli rozwiązań z zakresu gospodarki komunalnej z przedstawicielami samorządów, gmin, a także końcowych użytkowników z obszaru gospodarki wodno-ściekowej, ochrony środowiska, ogrzewnictwa i wentylacji, a także odnawialnych źródeł energii oraz utrzymania czystości i gospodarki odpadami. Oprócz strefy wystawienniczej organizator przygotował kompleksową ofertę w zakresie wydarzeń okołotargowych o charakterze edukacyjnym - w tym seminaria i konferencje w kontekście regulacji prawnych w zakresie ochrony środowiska, wody, a także dostosowania do przepisów unijnych i polskiej ustawy antysmogowej.

Tematycznie targi zostały podzielone na kilka wiodących obszarów:

  • gospodarka wodno-ściekowa i melioracyjna
  • ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja
  • gospodarka odpadami
  • odnawialne źródła energii
  • technologie utrzymania czystości w gminach.

Firma ALTER SA zaprezetuje swoją ofertę rozwiązań z zakresu detekcji i pomiarów gazów na swoim stoisku. Będzie również to doskonała okazja, by porozmawiać z naszymi specjalistami na temat dedykowanych urządzeń np. do detekcji tlenku węgla (DAG-CO), gazów palnych (DAG), a także systemów detekcji gazów np. w biokompostowniach (MSMR-16, AG-BIO) oraz innych rozwiązań do detekcji i pomiaru gazów. Zapraszamy do kontaktu!

Termin: 26-28 września 2018r.
Miejsce: Ptak Warsaw Expo, Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Alter S.A.

Rozwój elektromobilności w Polsce - TAURON i KGHM podpisują list intencyjny

22 paź 1
Wiadomości Rozwój elektromobilności w Polsce - TAURON i KGHM podpisują list intencyjny
Gregory
Gregory
Brawo za inicjatywe. Widac machina ruszyła. Na dniach przeciez tez wyszla informacja o green way'u i nowym inwestorze EBI dzieki ktoremu w... - 27 paź