Wiadomości 17 lut 2023
ALFACO POLSKA i CAREL NA HVAC EXPO 2023

W dniach 1 -3 marca, Alfaco Polska będzie wystawcą na Międzynarodowych Targach Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacja HVAC EXPO 2023, Hala C Stoisko 08.

W dniach 1 -3 marca, Alfaco Polska będzie wystawcą na Międzynarodowych Targach Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacja HVAC EXPO 2023, Hala C Stoisko 08.

Sektor HVAC/R skupia się na możliwościach zrównoważonego rozwoju i obniżaniu pływu na środowisko, co zostanie poruszone podczas wydarzenia skupiając się na efektywności energetycznej w instalacjach HVAC/R. Alfaco zaprezentuje innowacyjne i zrównoważone rozwiązania CAREL poprawiające jakość powietrza w pomieszczeniach, zwiększające wydajność energetyczną i zmniejszające zużycie energii.

  • Kompletne rozwiązania dla jednostek wentylacyjnych z odzyskiem ciepła w tym parametryczny sterownik uAria firmy Carel do zarządzania urządzeniami wentylacyjnymi w budynkach mieszkalnych z odzyskiem ciepła oraz gotowe do użycia rozwiązanie do sterowania centralą wentylacyjną.
  • Rozwiązania dla domowych pomp ciepła .
  • humiFog Multizone Touch, najwyższa gama higienicznie bezpiecznych atomizerów adiabatycznych.
  • iJW inteligentne rozwiązanie CAREL dla urządzeń chłodniczych z wbudowanym „kreatorem” konfiguracji do modernizacji istniejących systemów i nowych instalacji.

Alfaco Polska już od 30 lat dostarcza rozwiązania HVAC/R na rynku polskim. W tym roku podczas HVAC EXPO wraz z Państwem chcielibyśmy celebrować nasz wspólnych sukces kreowania branży. Zapraszamy na stoisko Hala C Stoisko 08.


Informacje prasowe
marketing@alfaco.pl

O ALFACO POLSKA
ALFACO POLSKA jest czołowym dystrybutorem kompleksowych rozwiązań w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji oraz sterowników i systemów nawilżania marki CAREL. Portfolio firmy obejmuje energooszczędne i obniżające wpływ na środowisko urządzania. Firma Alfaco od ponad pięciu lat, należy do Grupy Carel, światowego lidera w zakresie rozwiązań sterowania dla klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewania oraz systemów nawilżania i chłodzenia wyparnego. Jest współzałożycielem i udziałowcem Free Polska, która jest wyłącznym importerem urządzeń marki Gree na rynek polski.


O CAREL
CAREL jest światowym liderem w zakresie rozwiązań sterujących dla klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewania oraz systemów do nawilżania i chłodzenia adiabatycznego. Produkty Carel zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić oszczędność energii i zmniejszyć wpływ urządzeń i systemów na środowisko, dzięki połączeniu najbardziej zaawansowanych technologii i zindywidualizowanych usług, mających na celu optymalizację wydajności urządzeń i systemów. Rozwiązania znajdują zastosowanie w aplikacjach komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych. Założona w 1973 roku firma CAREL zatrudnia ponad 2000 osób, ze skonsolidowanymi przychodami przekraczającymi 420 milionów euro (+26,8% w stosunku do 2020 roku) i działa poprzez 31 oddziałów i 13 zakładów produkcyjnych będących w pełni jej własnością.

Tagi: ALFACO

Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

18 kwi 2
Wiadomości Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu
AlbertacutS
AlbertacutS
Men dating men participation get a bang, union, and the belle of relationships in their own unique way. https://erhe.me/tags/gay-deepthroat/ In a... - Dzisiaj
KevinSkite
KevinSkite
© Quique Magas para Wedding Style Magazine https://suphotos.com/en/lovestory-in-barcelona – Las fotografias deben ser originales y bellas pero... - 19 kwi