Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 4 mar
AFRISO
AFRISO głównym importerem SALUS Controls w Polsce

fot. Afriso

Globalne marki AFRISO i SALUS Controls nawiązały partnerstwo handlowe. Dzięki porozumieniu z producentem inteligentnej automatyki sterującej AFRISO poszerzyło portfolio produktów służących poprawie komfortu cieplnego i oszczędnej pracy instalacji grzewczych. Elektroniczne systemy sterowania ogrzewaniem marki SALUS Controls będą dostępne dla polskich klientów za pośrednictwem kanałów dystrybucji AFRISO.

Urządzenia SALUS Controls stanowią uzupełnienie rozwiązań AFRISO służących do regulacji instalacji grzewczych. Już z początkiem marca znane instalatorom i użytkownikom rozwiązania SALUS Controls będą szeroko dostępne na polskim rynku. AFRISO swoim klientom zapewnia także pełne wsparcie techniczne oraz opiekę serwisową dla automatyki sterującej SALUS Controls.

SALUS Controls jest częścią międzynarodowej grupy Computime Group Limited posiadającej 50 lat doświadczenia w innowacyjnych projektach z zakresu elektroniki sterującej. Łatwe w obsłudze automatyczne systemy SALUS Controls, w tym smart home, obejmujące m.in.: sterowanie temperaturą oraz domową elektroniką, wspierają użytkowników w ograniczaniu kosztów zużycia energii na potrzeby ogrzewania, klimatyzacji, czy oświetlenia budynków.

- Wprowadzając do naszego portfolio doskonale znane i lubiane przez użytkowników systemy sterowania ogrzewaniem SALUS Controls wzmocniliśmy ofertę rozwiązań AFRISO, które zapewniają komfort cieplny, wygodę użytkowania, ale także pomagają inwestorom ograniczyć zużycie energii i tym samym koszty utrzymania budynków – wyjaśnia Krystian Radwan dyrektor sprzedaży AFRISO sp. z o.o.

AFRISO to europejska marka o globalnym zasięgu kojarzona z szeroko rozumianą techniką dla ochrony środowiska. Polska spółka AFRISO reprezentująca od 27 lat grupę na lokalnym rynku wyspecjalizowała się w dostarczaniu rozwiązań regulacji instalacji centralnego ogrzewania. Strategia AFRISO opiera się o bliską współpracę z instalatorami przy wykonywaniu niezawodnych, oszczędnych i optymalnie dopasowanych do potrzeb obiektu instalacji grzewczych.

- O wyborze AFRISO na głównego importera SALUS Controls w Polsce zdecydowała doskonale rozwinięta na polskim rynku sieć dystrybucji. Atutem AFRISO są w szczególności kompetencje techniczne naszych fachowców i ekspertów, którzy od lat edukują branżę i użytkowników w zakresie wymagań instalacji grzewczych dostosowanych do potrzeb obiektu, zapewniających komfort cieplny osiągany przy jak najmniejszym zużyciu energii – wylicza Krystian Radwan z AFRISO

Menadżerowie obu stron deklarują współpracę na rzecz rozwoju technologii wspierających ekonomiczną pracę systemów grzewczych. Partnerzy porozumienia liczą, że partnerstwo zapewni efekt synergii, którym będą zarówno korzyści dla klientów, jak i zyski obu firm.

AFRISO