Promocje 30 paź
TAURON
Klienci TAURONA z szansą na 100 tys. zł

fot. TAURON

Wielka loteria TAURON Sprzedaż skierowana jest do klientów z gospodarstw domowych. Może w niej wziąć udział każdy klient indywidualny, który korzysta z serwisu Mój TAURON lub w czasie trwania loterii założy swoje konto. Loteria trwa do 10 grudnia.

Oprócz nagrody głównej w wysokości 100 tys. zł do wygrania jest 100 nagród po 1 tys. zł. Dodatkowo, do każdej wygranej przyznawana jest kwota pieniężna, która zostanie przeznaczona na pokrycie podatku dochodowego. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.mojtauron.pl. Losowanie zwycięzców odbędzie się 17 grudnia.

Zgłoszenie udziału w loterii jest bardzo proste. Po zalogowaniu się na stronie www.mojtauron.pl trzeba kliknąć w baner reklamowy loterii, a potem wypełnić zamieszczony formularz. Prawidłowo zarejestrowany uczestnik otrzyma potwierdzenie zgłoszenia udziału w loterii poprzez wiadomość e-mail oraz SMS. Informacja będzie zawierała unikatowy kod cyfrowy, który weźmie udział w losowaniu nagród pieniężnych. Każdy użytkownik serwisu Mój TAURON może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

- Głównym celem loterii jest promocja serwisu Mój TAURON. Z tego nowoczesnego narzędzia obsługowego korzysta już ponad 1,2 mln użytkowników, bo jest to rozwiązanie przydatne, wygodne i sprawdzone. Teraz posiadanie serwisu Mój TAURON jest również szansą na wygranie 100 tys. zł. Zachęcam więc do założenia konta w serwisie i życzę szczęścia w loterii - podkreśla Rafał Soja, prezes zarządu TAURON Sprzedaż.

O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale kto nie ma jeszcze konta w Moim TAURONIE, powinien się pospieszyć!

Mój TAURON to bezpłatne i komfortowe narzędzie, z którego można korzystać 24 godziny na dobę. Umożliwia sprawdzenie zużycia prądu i gazu, dokonywanie płatności czy przesyłanie stanu licznika. W serwisie Mój TAURON każdy klient znajdzie również ofertę dopasowaną do swoich potrzeb oraz bonusy, np. bilety do kina czy wejściówki na wydarzenia sportowe.

Kampania promująca loterię prowadzona jest już w radiu i Internecie. Regulamin loterii dostępny jest na stronie www.mojtauron.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 grudnia br. do godz.10.00.

Tagi: TAURON konkurs
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście