Promocje 7 kwi 2023
Ventia
HAVACO. Jesteśmy dla Was już 10 lat!

Marka HAVACO, której generalnym dystrybutorem w Polsce jest firma VENTIA właśnie obchodzi swoje 10 urodziny! Przez ten czas produkty HAVACO dały się poznać wykonawcom instalacji HVAC, jako godne zaufania, niezawodne o bardzo dobrym stosunku  ceny do jakości. To co wyróżnia również HAVACO na rynku to dostępność produktów od ręki, prosto z magazynu VENTIA pod Warszawą.

HAVACO to m.in. szeroki wybór – wentylatorów, nagrzewnic, materiałów montażowych do wentylacji oraz klimatyzacji (obejmy, taśmy, zawiesia, podpory itd.) oraz galanterii wentylacyjnej (anemostaty, zawory, kratki, czerpnie, wyrzutnie, dysze).

 

Marka posiada również własny, kompletny system rozdzielaczowy - HAVACO Flexo System, w skład którego wchodzą kanały Flexo DUCT, skrzynki rozdzielaczowe i rozprężne, obejścia i pozostałe elementy niezbędne do położenia pełnej instalacji oraz system kształtek okrągłych klasy premium  – VENTO by HAVACO.

Tylko teraz do 23 kwietnia 2023r. w ramach świętowania urodzin HAVACO dostępna jest wyjątkowa oferta specjalna z rabatami na setki produktów, sięgającymi 90%. Więcej szczegółów - https://www.havaco.pl/pl/aktualnosci/marzec-z-havaco