Oferta archiwalna
Praca 26 sty 2018
Praca | ZYMETRIC | Doradca Techniczno-Handlowy HVAC | Warszawa

ZYMETRIC Sp. z o.o. jest Generalnym Przedstawicielem marki Midea w Polsce. To jeden z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji i wentylacji.

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki :

  • doradztwo techniczne w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych/wentylacyjnych
  • współpraca z firmami instalacyjnymi, generalnymi wykonawcami oraz biurami projektowymi
  • koordynowanie projektów
  • negocjacje warunków handlowych
  • uczestniczenie w szkoleniach technicznych/produktowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (klimatyzacja/wentylacja ewentualnie chłodnictwo)
  • doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)
  • znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
  • znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja własnej pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@zymetric.pl.

W temacie prosimy umieścić nazwę stanowiska, którego aplikacja dotyczy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Zymetric Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."