Oferta archiwalna
Praca 25 sty 2018
Praca |  Ref - Con Service | Serwisant – elektromechanik urządzeń chłodniczych | Gdynia

Ref - Con Service jest firmą prywatną założoną w styczniu 1991 r. Zajmujemy się kompleksową obsługą morskiego sprzętu kontenerowego.

Serwisant – elektromechanik urządzeń chłodniczych

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne – elektryczne lub chłodnicze
  •  uprawnienie SEP do min. 1 kV
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • przeglądy techniczne agregatów chłodniczych w kontenerach morskich

Oferujemy:

  • interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu
  • umowę o pracę

 Aplikacje CV z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości należy wysłać na adres:

rekrutacja@ref-con.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)”. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Ofert nie zwracamy.