Oferta archiwalna
Praca 21 mar 2018
Praca | SCROL | Przedstawiciel Techniczno - Handlowy | Gdynia

Firma SCROL z Chwaszczyna koło Gdyni od 2004 roku działa w branży HVACR, prowadząc dystrybucję i sprzedaż hurtową oraz własną produkcję galanterii wentylacyjnej. Zajmujemy się profesjonalnym zaopatrzeniem polskiego i zagranicznego rynku wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, wsparciem projektantów oraz kompleksową obsługą inwestycji.

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

Opis stanowiska:
  • opieka nad Klientami z podległego terenu;
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów;
  • współpraca z projektantami;
  • wsparcie działu handlowego w Centrali;
  • kontrola nad inwestycjami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wentylacja, budowa maszyn, instalacje sanitarne);
  • doświadczenie zawodowe jako handlowiec lub w sprzedaży;
  • znajomość branży instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i/lub budowlanej.
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • chęci pogłębiania swojej wiedzy technicznej i handlowej;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia, zależne od wyników i doświadczenia);
  • szkolenia handlowe i produktowe;
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód);
  • dobrą atmosferę i integrację firmową;
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.