Oferta archiwalna
Praca 12 sty 2018
Praca | Mercor | Specjalista ds. ofertowania / back office | Warszawa

Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta Mercoru obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy do pracy w naszym biurze w Warszawie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania / back office

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni kontakt z klientem
  • obsługa kontraktów w pionie systemów wentylacji pożarowej
  • sporządzanie ofert i czuwanie nad ich skutecznością
  • przygotowanie kalkulacji kosztów kontraktów
  • wsparcie przy opracowywaniu zamówień produkcyjnych
  • określanie zapotrzebowania na towary i materiały związane z realizacją zleceń sprzedaży towarów

Oczekiwania:

  • dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków
  • komunikatywność
  • biegła obsługa MS Office, znajomość MS Dynamics AX będzie dodatkowym atutem
  • nastawienie pro-klienckie
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (Szkoła Główna Służby Pożarniczej, Politechnika) oraz doświadczenie w pracy przy bezpośredniej obsłudze klienta
  • mile widziana znajomość branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz doświadczenie w pracy z branży HVAC

Oferujemy:

  • długoletnią współpracę, stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych
  • perspektywę rozwoju w ramach struktury firmy oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie programu Benefit, możliwość dofinansowania szkoleń i kursów językowych
  • konkursy wewnątrzfirmowe z atrakcyjnymi nagrodami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).