Oferta archiwalna
Praca 10 maj 2018
Lindab
Praca | Lindab | Specjalista ds. Wentylacji Pożarowej | Wieruchów

fot. Lindab

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna i troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. Siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Wentylacji Pożarowej

miejsce pracy: Wieruchów
Opis stanowiska:
  • opracowywanie koncepcji systemów wentylacji pożarowej,
  • wsparcie projektowania systemów zabezpieczeń ppoż.,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • wsparcie Działu Handlowego i Marketingu,
  • doradztwo techniczne Klientów.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej
  • pozycji na rynku,
  • praca stacjonarna (biuro Wieruchów, pn.-pt. w godz. 8-16),
  • dodatkowe benefity (pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie NNW 24H, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego),
  • szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
  • miłą i otwartą atmosferę.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość zagadnień wentylacji pożarowej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność,
  • praktyczna obsługa komputera: MS Office, AutoCAD.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres:
praca@lindab.com. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662)
dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z
o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji
procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich
poprawiania.