Oferta archiwalna
Praca 22 sty 2018
Praca | Lindab | Mechanik/konserwator maszyn |  Wieruchów

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna i troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. Siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Konserwator - mechanik maszyn

Opis stanowiska:

• konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych oraz sprzętu elektrycznego,
• utrzymanie ciągłości ruchu parku maszynowego,
• prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami.

Oferujemy:
• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjne warunki pracy i płacy,
• szkolenia.

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
• wykształcenie średnie kierunkowe mechaniczne,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz elektrycznej,
• gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
• samodzielność oraz komunikatywność.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: praca@lindab.com. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.