Oferta archiwalna
Praca 25 sty 2018
Praca |  Hakom | Spejalista techniczno-handlowy | woj. mazowieckie

Do dnia dzisiejszego działając nieprzerwanie od ponad 25 lat jesteśmy firmą która wspiera wykonawców, instalatorów i inwestorów znajdując optymalne rozwiązania, budując długofalowe relacje z naszymi klientami. Od początku istnienia stawiamy na jakość produktów, usług i profesjonalną obsługę dbając jednocześnie o konkurencyjność cen a przede wszystkim satysfakcję naszych Klientów.

Spejalista techniczno-handlowy
Miejsce pracy: ul. Zdrojowa 2, 05-090 Wypędy, woj. mazowieckie

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa klientów i realizacja zamówień
  • sporządzanie ofert oraz doradztwo techniczne i produktowe
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
  • aktywne budowanie bazy kontrahentów oraz wkład w tworzenie wizerunku firmy
  • analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • promowanie marki, budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne (wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo)
  • doświadczenie w negocjacjach handlowych oraz na podobnym stanowisku
  • znajomość asortymentu i rynku sprzedaży branży HVAC (wentylacja/klimatyzacja/chłodnictwo),
  • dobra znajomość MS Office, programu WF-MAG,
  • zdolności negocjacyjne, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność,
  • kreatywność, samodzielność, oraz wysoka kultura osobista,
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenia,
  • dobry standard warunków pracy i miłą przyjazną atmosferę,
  • niezbędne narzędzia, materiały,
  • wsparcie pracowników etatowych w rozwiązywaniu podstawowych problemów,
  • rozwój poprzez różnorodność wykonywanych zadań,
  • szkolenia i certyfikacje poszerzające wiedzę i doświadczenie,
  • indywidualne ubezpieczenie medyczne przy umowie stałej,

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@hakom.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV ze zdjęciem i umieszczeniu klauzuli:"Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji."