Oferta archiwalna
Praca 23 sty 2018
Praca | DTH Selection | Manager Działu Technicznego (airconditioning) | Warszawa

Naszym klientem jest globalny producent urządzeń klimatyzacyjnych.

Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Manager Działu Technicznego
(miejsce pracy: Warszawa).

Zakres obowiązków:
- Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Działu Technicznego (4 pracowników wsparcia technicznego oraz 2 pracowników wsparcia administracyjnego).
- Kreowanie wizji rozwoju struktur technicznych wewnątrz organizacji.
- Wsparcie merytoryczne Działu Handlowego (w zakresie przygotowywania zapisów umów dotyczących aspektów technicznych).
- Motywowanie, rekrutacja, wsparcie kompetencyjne oraz rozwój podległego zespołu.
- Raportowanie pracy.
- Budowanie relacji z partnerami firmy (głównie instalatorami w obszarze całej Polski).

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze HVAC lub pokrewne.
- Bardzo dobra znajomość specyfiki freonowych urządzeń klimatyzacyjnych.
- Doświadczenie w zarządzaniu pracą działu technicznego.
- Prawo jazdy kat. B.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
- Pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, dostęp do obiektów sportowych).
- Narzędzia pracy łącznie z samochodem.

Kontakt do Konsultanta prowadzącego projekt:
Tomasz Małagowski
e-mail: t.malagowski@dth-selection.pl
mobile: 530270500
www.dth-selection.pl