Oferta archiwalna
Praca 5 lut 2018
Praca |  DKA |Monter Urządzeń Chłodniczych | cała Polska

Rozwiązania przyjazne dla środowiska W naszej działalności kierujemy się zasadą, aby nasze realizacje odpowiadały nie tylko wymaganiom klienta, ale by były również przyjazne dla naszego środowiska. Prowadzimy doradztwo w zakresie przezbrajania instalacji na nowe, bardziej ekologiczne czynniki. Posiadamy wymagane prawem certyfikaty f-gazowe, zarówno dla przedsiębiorcy, jak i dla personelu, co pozwala nam w odpowiedzialny i świadomy sposób postępować z czynnikami chłodniczymi. Współpracujemy z Fundacją Prozon w zakresie utylizacji i regeneracji czynników chłodniczych.

Monter Urządzeń Chłodniczych

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska

  • montaż instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych

Wymagania

  • dyspozycyjność - praca na terenie całego kraju
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • świadectwo kwalifikacji typu E – mile widziane
  • uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B Oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczna