Zapytaj o produkt
logo haier

Klimatyzator Haier EXPERT Plus

Haier EXPERT Plus to zaawansowane technologie oczyszczania powietrza z wirusów i bakterii zamknięte w nowoczesnej konstrukcji. Minimalistyczna obudowa została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić łatwy dostęp do podzespołów urządzenia: tacy ociekowej, wentylatora i silnika wentylatora. Sprawia to, że czyszczenie i serwis urządzenia są jeszcze szybsze. Klimatyzator EXPERT Plus posiada funkcję Sterylizacja UV-C PRO która łączy 2 rodzaje promieniowania UV-C oraz VUV. Kombinacja tych rodzajów promieniowania może dezaktywować zanieczyszczenia przenoszone drogą powietrzną.

  • Haier EXPERT Plus
  • Haier EXPERT Plus
  • Haier EXPERT Plus
  • Haier EXPERT Plus
  • Haier EXPERT Plus
  • Haier EXPERT Plus

Ekspert w zapewnieniu czystego powietrza

EKOLOGICZNY KLIMATYZATOR Haier EXPERT Plus

Sterylizacja UV-C PRO

Wbudowana w klimatyzator lampa LED o długości 40 mm generuje krótkofalowe promieniowanie typu UV-C oraz VUV. Kombinacja tych rodzajów promieniowania może dezaktywować zanieczyszczenia przenoszone drogą powietrzną. Nowe pasmo VUV posiada zdolność generowania reaktywnych form tlenu, czyli jonów dodatnich i ujemnych, które mogą hamować rozwój bakterii. Dlatego zastosowanie promieniowania VUV może zwiększyć możliwości dezynfekcji powietrza w klimatyzatorach z funkcją Sterylizacja UV-C PRO.

Ekspert w montażu

Zdejmowana pokrywa

Szersza przestrzeń na przewody rurowe pozwala na szybki i sprawny montaż. Zdejmowana pokrywa dolna umożliwia łatwe podłączenie przewodów rurowych i kabli.

Płyta montażowa

Kalibracje i otwory na płycie usprawniaja szybkie pozycjonowanie i montaż.

zdrowie dzięki Haier EXPERT Plus
zdrowie dzięki Haier EXPERT Plus zdrowie dzięki Haier EXPERT Plus

Ekspert w serwisowaniu

zdrowie dzięki Haier EXPERT Plus

Łatwy demontaż i czyszczenie

Kompaktowa budowa klimatyzatorów ze specjalną konstrukcją umożliwiającą łatwe wysunięcie elementów urządzenia. Umożliwia to łatwy dostęp do komponentów klimatyzatora oraz ich proste czyszczenie. Regularne czyszczenie głównych komponentów klimatyzatora zapobiega rozwojowi bakterii oraz zapewnia czysty nawiew powietrza urządzenia.

Self Clean

Self Clean to technologia samoczyszcząca, która umożliwia sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie klimatyzatora. To rozwiązanie polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku. Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania. Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%. Self Clean zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości.

Haier EXPERT Plus STEROWANIE WIFI
komfort dzięki Haier EXPERT Plus

56°C Steri Clean

Funkcja 56°C Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut. Dezynfekcja ciepłem jest skuteczna w zwalczaniu zanieczyszczeń, które mogą osiadać na powierzchni wymiennika ciepła. Utrzymanie wysokiej temperatury przez ponad 30 minut stwarza zabójcze warunki dla bakterii i wirusów. Technologia 56°C Steri Clean jest odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia co bezpośrednio przekłada się na jakość powietrza z klimatyzatora. (Funkcja dostępna z poziomu aplikacji)Zapytaj o produkt