Jak dbać o czyste powietrze w mieszkaniu?

CentroClima | 19 sty Jakość powietrza, którym oddychamy, pogarsza się głównie przez rosnący poziom zanieczyszczeń w środowisku. Istnieją jednak skuteczne sposoby, by we własnych czterech kątach stworzyć zdrowy mikroklimat. Rośliny oczyszczające powietrze, sprawna wentylacja, oczyszczacze powietrza lub klimatyzacja pomogą zadbać o mikroklimat w domu.

Bezpieczeństwo pożarowe obiektów handlowych

D+H Polska | 19 sty Nowoczesne obiekty handlowe to zwykle kilkukondygnacyjne, wielkokubaturowe bryły, w których jednocześnie może przebywać nawet kilka tysięcy osób. Zapewnienie im bezpieczeństwa w przypadku sytuacji kryzysowej to wyzwanie, przed jakim stają projektanci i architekci realizujący tego typu inwestycje. Planując i projektując obiekt o takiej funkcji, warto skorzystać z oferty firmy D+H,...

Podłogówka czy kaloryfery - co wybrać?

Enozis | 19 sty Kolejnym wyzwaniem naszej firmy jest znalezienie odpowiedzi na odwiecznie zadawane przez osoby budujące pytanie: "Czy kaloryfery, czy może podłogówka?"

Ogrzewanie podłogowe we współpracy z pompą ciepła

De Dietrich | 17 sty Decydując się na ogrzewanie budynku za pośrednictwem pompy ciepła, najczęściej powstający system uzupełniamy ogrzewaniem podłogowym. Takie połączenie ma wiele zalet, dzięki którym użytkowanie domu jest czystą przyjemnością.

Klimatyzacja w domu: jak wykorzystać ją zimą?

CentroClima | 17 sty Klimatyzatory zamontowane w budynkach mieszkalnych to komfort nie tylko w upalne dni. Jesienią i zimą możemy za ich pomocą skutecznie dogrzewać pomieszczenia, przy okazji oczyszczając powietrze ze szkodliwych zanieczyszczeń.

Jak nawilżyć suche powietrze w mieszkaniu?

CentroClima | 17 sty Sezon grzewczy nie wpływa korzystnie na jakość powietrza w naszym otoczeniu. Staje się ono suche, a to obniża komfort przebywania w zamkniętych pomieszczeniach. Istnieją jednak sposoby na skuteczne rozwiązanie tego problemu.

Komfort klasy premium

Galmet | 16 sty Czy doskonałe, ekologiczne i niezwykle wydajne urzadzenia, jakim są nowoczesne pompy ciepła do c.o. i c.w.u. mogą być jeszcze lepsze? Nawet jeśli technologicznie są na najwyższym poziomie, to należy zadbać o maksymalne dopasowanie produktu do oczekiwań konsumentów i zapewnić im najwyższy komfort obsługi oraz zadowolenie z posiadania najnowocześniejszego rozwiązania. Tak właśnie...

Klimatyzacja nie do zdarcia | Gree

Energia Jutra | 15 sty Często pytacie nas o niedrogi i solidny klimatyzator, który będzie działał długo i bezawaryjnie. Dobra wiadomość: mamy taki typ!

Współczynniki korekcyjne w rozliczeniu kosztów ogrzewania budynków wielolokalowych | BMeters

Redakcja HvacPR | 12 sty Niezależnie czy rozpatrujemy budownictwo starego typu z pionowym rozprowadzeniem instalacji centralnego ogrzewania, czy też nowe budynki z instalacją poziomą, rozliczenie kosztów ogrzewania zawsze wiąże się z zastosowaniem współczynników korekcyjnych. W przypadku zastosowania ich do rozliczeń podzielników stosuje się nawet dwa niezależne współczynniki – współczynnik grzejnika...

Hybrydowe Systemy Grzewcze

Galmet | 11 sty Hybrydowe Systemy Grzewcze to unikalne rozwiązania firmy Galmet. Pozwalają na kompleksowe zaopatrzenie domu w energię pozyskiwaną ze źródeł odnawialnych. Ogrzewanie c.o. i ciepła woda użytkowa pozyskiwanie są z zachowaniem najwyższej ochrony środowiska naturalnego. Systemy hybrydowe pozwalają łączyć różne urządzenia - np. pompy ciepła, kotły grzewcze, kolektory słoneczne....

Klimatyzacja magazynująca lód

Open Power | 10 sty Klimatyzacja magazynująca lód to proces wykorzystania lodu do magazynowania energii cieplnej. Jest to praktyczne ze względu na duże ciepło fuzji wody: jedna tona metryczna wody (jeden metr sześcienny) może pomieścić 334 megadżuli (MJ) (317.000 BTU) energii, co odpowiada 93 kWh (26,4 t/godz.).

Etykiety dla klimatyzatorów

Open Power | 10 sty Dyrektywa UE 92/75/WE ustanowiła system znakowania zużycia energii. Dyrektywa została wdrożona w kilku innych dyrektywach, dlatego też większość sprzętu AGD, opakowań żarówek i samochodów osobowych musi być opatrzona etykietą energetyczną UE, która musi być wyraźnie widoczna przy oferowaniu na sprzedaż lub wynajem. Efektywność energetyczna urządzenia oceniana jest na...

Pompy ciepła – zasady montażu

Klima-premium | 9 sty Coraz częściej zastanawiamy się nad sposobami zmniejszenia kosztów ogrzewania. Jednym z nich jest instalacja pompy ciepła. Dobrze zamontowany system z pompą ciepła to gwarancja dostarczania taniego ciepła przez wiele lat. Radzimy, jak uniknąć błędów podczas montażu systemu ogrzewania z pompą ciepła.

Dlaczego klimatyzacja osusza powietrze?

Ewelina Satory | 9 sty W klimatyzowanych pomieszczeniach zwłaszcza w biurowcach i centrach handlowych często skarżymy się na uczucie suchości powietrza oraz wysuszania oczu. Domyślamy się jedynie, że spowodowane jest to działaniem klimatyzacji. Sprawdźmy, dlaczego tak właśnie się dzieje i czym spowodowany jest ten proces.
Najważniejsze fakty o marce AirIdea
Profil
Profil:Producent
Certyfikaty
Certyfikaty:ISO, TUV, Eurovent, PZH
Asortyment
Asortyment:Nawiewniki szczelinowe
Nawiewniki
Nawiewniki:Opatentowane rozwiązanie
Obszar działania
Obszar działania:Europa
Siedziba
Siedziba:Polska
Data powstania
Data powstania:2014
Strona www
Strona www:airidea.eu
Poznaj markę AirIDEA