Dimplex zaprasza na targi Budma 2018

Redakcja HvacPR | 19 sty Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Dimplex na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2018, które odbędą się w Poznaniu w dniach: 30.01 – 2.02 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Stoisko Glen Dimplex Polska zlokalizowane będzie w pawilonie 3, nr 50.

Najnowszy obiekt sportowy w Bydgoszczy - TORBYD | VBW

Redakcja HvacPR | 19 sty Sportowa Bydgoszcz wzbogaciła się o kolejny, dawno oczekiwany obiekt. Na Babiej Wsi, obok Hali Sportowo-Widowiskowej "Łuczniczka" i Artego Arena powstało sztuczne lodowisko "Torbyd". I znowu, tak jak w pozostałych budynkach kompleksu, instalację klimatyzacyjną oparto o produkty VBW Engineering. Podobnie jak w przypadku Hali Łuczniczka i hali rozgrzewkowej ARTEGO ARENA całość obiektu...

Ministerstwo Energii manipuluje kosztami taryf antysmogowych

Redakcja HvacPR | 19 sty Wbrew zapewnieniom rządu nowe taryfy antysmogowe w żaden sposób nie będą promować ogrzewania elektrycznego. Według wyliczeń Polskiej Organizacji Rozwoju Pomp Ciepła oraz Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych taryfy antysmogowe mogą być nawet o 20% droższe od tych, które już istnieją na rynku. Wybierając antysmogową taryfę najbardziej stratne będą...

Firma Klimor uroczyście podsumowała rok 2017

Redakcja HvacPR | 19 sty 12 stycznia br. w hotelu Copernicus Toruń odbyła się wewnętrzna konferencja sprzedażowa Grupy Klima-Therm - Podsumowanie 2017 roku, Plany na rok 2018 – w której udział wzięli m.in. Handlowcy spółki Klimor oraz przedstawiciele działów wspierających sprzedaż.

Zapraszamy na BUDMĘ 2018 | Darco

Redakcja HvacPR | 19 sty Serdecznie zapraszamy do zaplanowania wizyty na naszym stoisku podczas targów BUDMA-KOMINKI 2018- najważniejszym spotkaniu profesjonalistów branży budowlanej w Europie Środkowo – Wschodniej, które odbędzie się w Poznaniu, w dniach 30.01-2.02.2018.

Najważniejsze trendy branży HVAC, 2018

Redakcja HvacPR | 19 sty Jeśli w 2018 r. istnieje jeden wspólny mianownik dla branży HVAC, to na pewno jest to technologia, która kształtuje oczekiwania branży i klientów.

BH-Res cennik 2018

Redakcja HvacPR | 18 sty Informujemy, iż od dnia 01.02.2018 będzie obowiązywał nowy cennik.
Najważniejsze fakty o marce AirIdea
Profil
Profil:Producent
Certyfikaty
Certyfikaty:ISO, TUV, Eurovent, PZH
Asortyment
Asortyment:Nawiewniki szczelinowe
Nawiewniki
Nawiewniki:Opatentowane rozwiązanie
Obszar działania
Obszar działania:Europa
Siedziba
Siedziba:Polska
Data powstania
Data powstania:2014
Strona www
Strona www:airidea.eu
Poznaj markę AirIDEA