Wiadomości 9 paź

W XIX-wiecznym budynku w Krakowie powstanie hotel pod szyldem MGallery by Sofitel, pierwszy obiekt tej marki w Polsce. Pięciogwiazdkowiec zostanie otwarty na początku 2019 roku.

Umowę franczyzy na markę MGallery by Sofitel podpisała z Grupą Orbis spółka Bachleda Luxury, właściciel historycznego budynku w Krakowie. Pięciogwiazdkowy hotel znajduje się przy Placu Kossaka 6. Inwestycja to połączenie zabytkowego budynku, który od dziesięcioleci funkcjonował jako miejsce spotkań dla inteligencji i społeczności artystycznej w Krakowie, z nowo dobudowaną częścią.

Ta nieruchomość to dobrze znany adres w Krakowie od XIX wieku. Pragnęliśmy podkreślić wyjątkowość Bachleda Luxury Hotel Kraków, szczególną marką jako jest MGallery by Sofitel - mówi Dominika Waszkiewicz-Kępa, prezes Bachleda Luxury Properties.

Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel zaooferuje 64 pokoje i apartamenty, spa, bar, restaurację i przestrzenie MICE. Wnętrza będą połączeniem stylu klasycznego i art deco. Obiekt zaprojektował Łukasz Stożek. Wykonawcą jest firma Bauleiter. Prace budowlane jeszcze trwają, mają zakończyć się w listopadzie br.

Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

gift