Wiadomości 15 sty
SBS
Zasobnik KELLER w nowej odsłonie

fot. Grupa SBS

Oferta zasobników marki KELLER poszerzyła się o modele w kolorze czerwonym. Zasobniki stojące KELLER przeznaczone są do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej na potrzeby mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych oraz innych obiektów wyposażonych w niskotemperaturowe kotły wodne dowolnego typu.

Produkowane są w następujących wariantach konstrukcyjnych:

  • z jedną wężownicą: KELLER 150 i KELLER 220;
  • z dwiema wężownicami: KELLER 250 i KELLER 300.

 

Zasobniki KELLER 250 i KELLER 300 wyposażone są w dwie niezależne wężownice spiralne, co umożliwia przyłączenie dwóch źródeł zasilania o odmiennych czynnikach  grzewczych, jak niskotemperaturowego kotła wodnego c.o. oraz kolektorów słonecznych z czynnikiem grzewczym na bazie glikolu.

Zbiorniki zasobników wykonane są z blachy stalowej pokrytej wewnątrz warstwą specjalnej, wysokotemperaturowej emalii ceramicznej, która tworząc szklistą powłokę  chroni  je przed  korozją.  Dodatkowym  zabezpieczeniem  antykorozyjnym zbiorników jest anoda magnezowa, której działanie opiera się na różnicy potencjałów elektrochemicznych materiału zbiornika i anody. 

Izolacja termiczna wykonana jest z pianki polistyrenowej (styropianu) grubość 70 mm lub 100 mm. Zewnętrzna obudowa wymienników wykonana jest z tworzywa sztucznego. 

Zasobniki przystosowane są do zamontowania grzałki elektrycznej typu EJK (na korku 1½”), z izolowanymi elementami  grzejnymi, które nie  pobierają prądu  ochronnego  jaki  generuje anoda magnezowa dla ochrony antykorozyjnej zbiornika. Zwiększa to trwałość zbiornika oraz żywotność anody magnezowej.

 Więcej szczegółów

Yareal sprzedał już 20 % miejsc parkingowych z ładowarkami dla samochodów elektrycznych

14 sie 1
Wiadomości Yareal sprzedał już 20 % miejsc parkingowych z ładowarkami dla samochodów elektrycznych
Nicko
Nicko
Nie ma się co dziwic. Przydomowa stacja elektryczna zawsze sie przydaje. U nas co prawda jest, ale i tak częściej odwiedzamy stacje... - 17 sie