Wiadomości 4 cze

Firma WIENKRA powstała w 1990 roku jako spółka polsko-austriacka. Nasze 25 letnie doświadczenie staramy się wykorzystywać do jak najlepszej obsługi Klienta. Jesteśmy również współwłaścicielem spółki Free Polska. W swych dążeniach jesteśmy konsekwentni. Stale powiększamy swoją ofertę, jesteśmy w stanie zaoferować naszym odbiorcom najlepsze warunki zakupu klimatyzatorów na rynku , wysokie rabaty, krótkie terminy realizacji zamówień, wspracie serwisowe, gwarancyjne -pogwarancyjne oraz szkolenia praktyczno - techniczne. Dla stałych, długoletnich klientów wydłużone terminy płatności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów.

WIENKRA oferuje rozwiązania do wszystkich zastosowań, od klimatyzatorów mieszkaniowych, przez systemy komercyjne, a także elastyczne systemy VRF, mogące zapewnić klimatyzacje dużych obiektów handlowo-usługowych lub mieszkaniowych.

WIENKRA zapewnia profesjonalne usługi w zakresie:

  • Projektowania i doradztwa technicznego
  • Dostawy urządzeń klimatyzacyjnych i materiałów instalacyjnych
  • Uruchomienia urządzeń
  • Serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego

Naszymi odbiorcami są firmy instalacyjne, producenci i firmy handlowe. Prowadzimy wyłącznie sprzedaż urządzeń, nie wykonujemy obiektów pod klucz zostawiamy to naszym klientom.

Mając na uwadze ułatwienie kontaktów z naszą firmą oddajemy Państwu do dyspozycji niniejszą stronę internetową i zachęcamy do częstych wizyt i mamy nadzieję, że będzie to znaczne ułatwienie w Państwa pracy.

WIENKRA - skontaktuj się z nami

gift