Smay klapy
Wiadomości 27 lis
Ventia
VENTIA uruchomiła swój sklep on-line! Poznaj najwygodniejszy sposób na zakup oryginalnych filtrów Komfovent!

Firma VENTIA, generalny dystrybutor central wentylacyjnych Komfovent uruchomiła właśnie swój sklep on-line.

https://esklep.ventia.pl

Od teraz zarówno firmy wykonawcze jak i użytkownicy końcowi mogą on-line – w sposób szybki i wygodny, kupić oryginalne filtry powietrza do central wentylacyjnych Komfovent Domekt oraz VERSO.

Esklep Ventia został przygotowany w taki sposób, aby użytkownicy mogli z niego komfortowo korzystać na wszystkich urządzeniach – komputerach, tabletach czy smartfonach.

To co wyróżnia nowy sklep to bardzo szeroki wybór oryginalnych filtrów Komfovent oraz czas ich wysyłki. Znajdziemy w nim filtry do wszystkich modeli marki – nie tylko tych najpopularniejszych, jak ma to miejsce w większości przypadków.

„Wymiana filtrów powietrza to jedna z najważniejszych czynności jakie powinniśmy wykonywać przed sezonem grzewczym. Tylko czyste, regularnie wymieniane filtry zapewniają odpowiedni mikrokolimat wolny od smogu, kurzu, zarodników grzybów, wirusów i bakterii. To podstawowa czynność, aby użytkownik mógł cieszyć się świeżym powietrzem i zdrowiem na co dzień – dlatego postanowiliśmy dać teraz, jeszcze przed zimą, naszym klientom kolejne narzędzie, dzięki któremu w sposób najbardziej komfortowy, o dowolnej porze będą mogli zamówić oryginalne filtry Komfovent z pewnego źródła”.

Tagi: Ventia