Wiadomości 24 maj
Usługa Temperatura+ | Lekarstwo na chłodną wiosnę i chłodne letnie noce?

Grupa GPEC stawia sobie za cel zapewnienie ciepła mieszkańcom przez cały rok. Aby ułatwić to także w okresach przejściowych, oferuje usługę Temperatura+, inteligentny system automatyki pogodowej, który uruchomi ogrzewanie wtedy gdy to konieczne.

Wiosną i jesienią, pomimo ciepłych dni, zdarzają się chłodne noce. Sposobem na ciepło przez cały rok jest usługa Temperatura+. W ramach niej inteligentny system automatyki pogodowej przez cały rok kontroluje moc ogrzewania w budynkach. Usługa gwarantuje dostawę ciepła za każdym razem, gdy jest ono potrzebne.

Same plusy

Wybór usługi oznacza szereg korzyści:

  • Nie trzeba pamiętać o corocznym obowiązku zgłaszania włączenia lub wyłączenia ogrzewania. TEMPERATURA+ samoczynnie uruchamia dostawę ciepła zawsze wtedy, gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej określonego wcześniej progu.
  • Automatycznie włączane ogrzewanie w budynku pozwala uniknąć jego wychłodzenia, a co za tym idzie chroni konstrukcję przed rozwojem mikroorganizmów działających na nią niszcząco. Oznacza to rzadsze i mniej kosztowne remonty oraz bezpieczeństwo i komfort dla mieszkańców.
  • Zapewnienie lokatorom odpowiedniej temperatury w mieszkaniach jest kluczowe nie tylko zimą, ale też w okresach przejściowych, gdy istnieje zwiększone ryzyko infekcji sezonowych.

Promocja!

  • bezpłatna aktywacja
  • odwodnienie i napełnienie instalacji wewnętrznej
  • trzykrotna, darmowa zmiana ustawień temperatury na węźle cieplnym w roku

Pierwszych 30 osób, które uruchomi usługę, otrzyma darmowe stojaki na rowery przeznaczone dla mieszkańców budynku. Jest to kolejna inicjatywa Grupy GPEC w kierunku promocji sportu i zdrowego stylu życia.

Jak uruchomić usługę?

Usługa jest dostępna dla klientów Grupy GPEC. Przed uruchomieniem eksperci Grupy GPEC zweryfikują warunki techniczne i ustalą optymalną temperaturę uruchomienia systemu.

Mieszkańcy o możliwość skorzystania z ciepła przez cały rok powinni zapytać swojego administratora lub zarządcę. Osoby, które opiekują się budynkiem i chciałyby skorzystać z usługi Temperatura+ mogą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Grupy GPEC pod numerem 58 52 43 580 lub wypełnić formularz na stronie www.grupagpec.pl

gift