Wiadomości 2 gru 2022
LG

1 grudnia 2022 w zabytkowym, warszawskim centrum kongresowym Ufficio Primo odbyła się uroczysta gala z okazji wielkiej premiery nowego systemu VRF LG Multi V i. Wydarzenie zorganizowane na najwyższym światowym poziomie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród partnerów biznesowych LG, o czym świadczy wysoka frekwencja. Ciekawa i angażująca forma prezentacji nowego systemu LG Multi V i z udziałem Pawła Orleańskiego, znanego szerokiej widowni m.in. z kultowego „Galileo” to był dopiero początek wyjątkowych atrakcji. Na gali pojawiła się również Martyna Wojciechowska, która od kilku lat jest ambasadorką marki LG i podkreśliła, że laptopy LG Gram zawsze towarzyszą jej w podróżach „na krańce świata”. Podczas gali wyróżniono firmy partnerskie LG, które w oparciu o urządzenia LG zrealizowały imponujące inwestycje. Zwieńczeniem gali był koncert gwiazdy wieczoru – Justyny Steczkowskiej, która wykonała i oczarowała publiczność utworami takimi jak Buenos Aires czy „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena.

System VRF LG Multi V i

Czym jest nowy i przełomowy system VRF LG Multi V i?

Jest to zaawansowany system VRF wykorzystujący sztuczną inteligencję, która zapewnia cichą pracę, doskonałą efektywność, inteligentną komunikację oraz obniżenie emisji CO2, co po raz kolejny potwierdza jak bardzo marka LG angażuje się w zrównoważony rozwój.

Nazwa tego nowego systemu szóstej generacji również nie jest przypadkowa i mała litera „i” pisana kursywą oznacza rozwiązanie i technologię, która jest innowacyjna, inteligentna oraz interaktywna.

System Multi V i gwarantuje najwyższą wydajność w jednym module oraz jest w stanie zaspokoić największe potrzeby , umożliwiając kombinację jednostek zewnętrznych. Ponadto, system może być kontrolowany w oparciu o warunki zewnętrzne zapewniając większy komfort i wygodę dzięki automatycznemu sprawdzaniu warunków pogodowych.

LG