Gree - Ciepło z Gree
Wiadomości 10 mar
Smay

Z wielką dumą i radością możemy już dzisiaj zaprezentować w pełnym świetle nowy wizerunek naszej firmy. Wprowadzamy nowe logo oraz identyfikację wizualną, a to dopiero początek zmian.

Już za niespełna dwa miesiące przenosimy się do nowej siedziby i uruchamiamy nowoczesny zakład produkcyjny. W ostatnich latach nasz rozwój jest wprost wykładniczy i aby utrzymać takie tempo wzrostu, potrzebowaliśmy nowego i znacznie większego miejsca, które znaleźliśmy w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej pod Krakowem. Unowocześnienie wizerunku to również jeden z elementów nowej strategii rozwoju SMAY, którą także chcemy Państwu dziś zakomunikować. Zmienione, bardzo nowoczesne logo podkreśla nie tylko zmiany idące w kierunku dynamicznego rozwoju naszej firmy i większej ekspansji na rynki zagraniczne, ale także sporo istotnych kroków technologicznych i innowacji w naszej firmie.

Jako firma oraz ludzie, którzy na co dzień zarządzają i tworzą rozwiązania dla naszych klientów, wierzymy, że tylko odważni i godni zaufania, ale także prowadzący etyczne i ekologiczne działania mogą być dla Was pewnymi partnerami w biznesie. Dzisiejsza rzeczywistość pokazuje nam dobitnie, że szybka adaptacja do zmian i niekończąca się ewolucja firmy są nieuniknione. Nie boimy się odważnych decyzji i wychodzenia poza przyjęte, standardowe ramy. Słuchamy naszych klientów i rozwiązujemy ich problemy, ale także wiemy, że budownictwo i jego potrzeby zmieniają się dynamicznie– co oznacza, że wciąż potrzebujemy sprawdzonych oraz coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań. Ponad 32 lata doświadczenia w branży wentylacyjnej i budowlanej, a także znakomite zaplecze technologiczne i know-how, uzasadniają rolę SMAY jako eksperta, który nie tylko służy poradą i wsparciem, ale przede wszystkim bierze odpowiedzialność za swoje produkty i usługi.

Nowe logo i identyfikację zaprojektował dla nas wyjątkowy i kreatywny człowiek, Oskar Podolski, wraz z 247®STUDIO z Gdyni. Zapraszając tę firmę do udziału w rebrandingu, wiedzieliśmy, że rozmawiamy z jednymi z najlepszych partnerów w typografii i komunikacji marketingowej. To dojrzali artyści, świadomi i cenieni w branży kreatywnej, którzy pracują dla największych światowych marek. W trakcie procesu tworzenia doskonale zrozumieli naszą wizję i to, w jakim kierunku chcemy iść jako rodzinna, polska, a zarazem międzynarodowa firma.

Nasza wizja przedsiębiorstwa przyszłości opiera się na wiedzy eksperckiej z zakresu wentylacji, zamiłowaniu do architektury i technologii, ale także na dbałości o komfort i – przede wszystkim – o bezpieczeństwo ludzi w budynkach. Przyjęty wizerunek jest oszczędny, a zarazem bardzo wyrazisty. Wspieramy nowoczesne rozwiązania wentylacyjne w branży technologicznej i wyznaczamy nowe standardy dla branży budowlanej. Naszym przesłaniem jest dbanie o bezpieczeństwo ludzi dzięki nowoczesnym systemom wentylacyjnym – takim, o których mogliśmy marzyć na przyszłość, a które możemy mieć już dzisiaj.

Nasza firma działa w obszarze nowych technologii i budownictwa, architektury i funkcjonalności budynków. Jesteśmy obecni na 25 rynkach. Z naszych usług i produktów skorzystało kilkadziesiąt tysięcy klientów na całym świecie, a nasze urządzenia zostały zainstalowane w najnowocześniejszych obiektach. W portfolio mamy kilkaset produktów. Posiadamy patenty i międzynarodowe certyfikaty. Nasz zespół R&D liczy kilkadziesiąt osób. Dział wsparcia projektowego udziela porad z zakresu dostosowania systemów SMAY do wszelkiego rodzaju obiektów i stosowania dobrych praktyk oraz pewnych rozwiązań. Tymi argumentami możemy przekonywać, że jesteśmy najlepszym wyborem w zakresie rozwiązań

Już wkrótce zaprosimy Państwa na dni otwarte i szkolenia w naszej siedzibie w Podłężu oraz na uroczyste otwarcie fabryki. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy o tym, jak sprawić, aby budynki były bezpieczniejsze i bardziej ekologiczne. wentylacyjnych.

 
Tagi: Smay