Gree - Ciepło z Gree
Wiadomości 29 kwi
Haier
Słyszymy się w Radiu ZET!

Haier na antenę Radia ZET! To kolejny wspólny rok z jedną z najpopularniejszych rozgłośni w Polsce. Już od początku kwietnia 2022 r. będziecie mogli usłyszeć w niej nasze spoty sponsorskie. Szukajcie nas w różnych pasmach antenowych pomiędzy swoimi ulubionymi audycjami! Jest to element szerszej kampanii: Technologia przyszłości dostępna już dziś!

Haier to marka NR 1 na świecie! HAIER AC został wyróżniony aż trzema certyfikatami NR 1 potwierdzającymi pozycję marki na światowych rynkach (źródło: Euromonitor Internatinal Limited 2022). W kampanii promujemy przede wszystkim klimatyzatory prozdrowotne, wyposażone w zaawansowane technologicznie funkcje, w tym STERYLIZACJA UV-C.

POBIERZ CERTYFIKAT  – MARKA NR 1 wśród klimatyzatorów podłączonych do sieci i sterowanych zdalnie

Jeszcze niedawno lampy tego typu można było spotkać tylko w szpitalach, gabinetach medycznych, fabrykach produkujących żywność, a teraz technologie wykorzystujące lampy LED UV-C dostępne są także w klimatyzatorach Haier! Funkcjonalność odpowiada za oczyszczanie powietrza z wirusów i bakterii, w tym także z SARS-CoV-2. Badania wykazały, że hamuje ona rozwój tego wirusa ze skutecznością sięgającą 99,99%*.

Sterylizacja UV-C jest dostępna w klimatyzacji z serii: PEARL PlusFLEXIS Plus White MattFLEXIS Plus Black Matt, oraz FLEXIS Plus Silver Shine.

*Technologia STERYLIZACJA UV-C zastosowana w klimatyzatorach Haier pełni funkcję hamowania rozwoju wirusa (SARS-CoV-2) w oparciu o wyniki laboratoryjnego badania wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmująca się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.998%, w przestrzeni o kubaturze 45 litrów, w czasie 1 godziny. Wydajność funkcji Sterylizacja UV-C zmienia się w zależności od wielkości pomieszczenia i może potrwać kilka godzin, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Klimatyzatory Haier z technologią Sterylizacja UV-C nie są urządzeniami medycznymi. Należy przestrzegać lokalnych zaleceń sanitarnych.