Wiadomości 9 lis 2022
Schiessl
SCHIESSL POLSKA: Uroczyste Otwarcie nowej siedziby Oddziału Białystok

Mając na celu zwiększenie komfortu oraz podniesienie sprawności i szybkości obsługi klientów, nasz Oddział przeniósł się do nowego obiektu, zaledwie 50 metrów od poprzedniej lokalizacji. Zmiana siedziby związana jest z dynamicznym rozwojem naszej firmy. Nowa lokalizacja w niewielkiej odległości od poprzedniej zapewnia łatwy dojazd, dogodny dostęp dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz więcej miejsc parkingowych. Nowa siedziba naszego oddziału to przestronniejszy i na nowo zaaranżowany salon sprzedaży oraz ponad dwukrotnie większe powierzchnie magazynowe, które nie tylko znacznie poprawią dostępność produktów „od ręki”, przyczynią się również do świadczenia jeszcze bardziej kompleksowych usług zgodnie z dewizą firmy: SCHIESSL. DOSTARCZAMY WIĘCEJ NIŻ PRODUKTY.

 tej okazji serdecznie zapraszamy we wtorek 15 listopada 2022, w godzinach od 10.00 do 15.00 na Uroczyste Otwarcie nowej siedziby.

Tego dnia każdy będzie mógł skorzystać z rabatów i specjalnych cen na wybrane produkty z naszej oferty oraz wziąć udział w losowaniu nagrody specjalnej. Dla wszystkich, którzy dokonają zakupów na miejscu w oddziale przewidziane są atrakcyjne upominki.

Świętuj razem z nami i skorzystaj ze specjalnej oferty:

  • RABATY na klimatyzatory RAC, LCAC i MULTI marek HISENSE, LG i PANASONIC
  • SPECJALNE CENY na narzędzia MILWAUKEE i REFCO, automatykę DANFOSS oraz czynnik chłodniczy R410A
  • KUPON RABATOWY na materiały instalacyjne dodawany do każdej sprężarki lub agregatu BOCK zamówionych w terminie od 15.11.2022 do 18.11.2022
  • DODATKOWY RABAT do każdego pakietu GIACOMINI dla pomp ciepła zakupionego w okresie od 15.11.2022 do 23.11.2022.
  • Udział w LOSOWANIU NAGRODY SPECJALNEJ - Soundbaru Hisense HS218

Adres naszego oddziału w Białymstoku pozostaje bez zmian, szczegóły w zakładce O FIRMIE / KONTAKT. Bez zmian pozostają również godziny otwarcia oddziału oraz kompetentna i sympatyczna załoga, która pozostaje do dyspozycji naszych klientów pięć dni w tygodniu.

Tagi: Schiessl