Wiadomości 20 lut
Smay
Przyjdź na warsztaty z projektowania bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych | SMAY

W lutym zapraszamy na warsztaty z projektowania bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. Spotkanie poprowadzą rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz eksperci z firmy SMAY.

Podczas spotkania grupa będzie omawiać projekt budynku mieszkalnego z częścią usługową i garażem podziemnym wraz z wprowadzeniem projektu do platformy. Podczas warsztatów wystąpią także przedstawiciele SMAY, którzy odpowiedzą na nurtujące pytania związane z projektowaniem bezpieczeństwa pożarowego i doborem urządzeń przeciwpożarowych.

Spotkanie zorganizowaliśmy z myślą o osobach zainteresowanych tworzeniem dokumentacji projektowej przy wykorzystaniu platformy PAP24.pl, która może stanowić podstawę do dalszych konsultacji z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych. Na warsztaty zapraszamy architektów, pracowników architektonicznych, projektantów, rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej i osoby zajmujące się ochroną przeciwpożarową obiektów budowlanych.

WARSZTATY POZNAŃ 2020 STADION MIEJSKI

Studium przypadku: budynek mieszkalny z częścią usługową i garażem podziemnym

Sala konferencyjna Lecha Poznań
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

27.02.2020, czwartek, godz. 9.00–15.00

Tagi: Smay
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście