Wiadomości 26 lut 2018
Praca | Venture Industries | Kierownik Produkcji | Grudziądz

fot. Venture Industries

Firma Venture Industries Sp. z o.o., wiodący producent i dystrybutor urządzeń wentylacyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby, która pokieruje Działem Logistyki w naszej fabryce w Grudziądzu.

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Grudziądz
Region: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją planu produkcyjnego,
  • przygotowywanie harmonogramu prac produkcyjnych zgodnie z planami produkcji,
  • sporządzanie i analiza raportów z wykonywanych prac produkcyjnych,
  • kontrola kosztów produkcji,
  • planowanie przeglądów i remontów maszyn,
  • kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość prac produkcyjnych.
  • analiza i zwiększanie wydajności pracy działu.

Wymagania, czyli co będziemy brali pod uwagę w trakcie rekrutacji, a przede wszystkim to co ułatwi realizację stawianych przed Tobą zadań:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność zarządzania personelem,
  • znajomość zasad dotyczących procesu produkcji
  • wysokie umiejętności organizacyjne,
  • odpowiedzialność,
  • inicjatywa, przedsiębiorczość i dynamika w działaniu,
  • zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • bogaty pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pod adres: rekrutacja.vig@venture.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Venture Industries Sp. z o.o z siedzibą w Łomiankach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Venture Industries Sp. z o.o z siedzibą w Łomiankach przy ul. Mokra 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.