Wiadomości 24 gru
Lindab

Zakończył się kolejny sezon szkoleń w ramach Akademii Lindab.

Doświadczeni eksperci, odpowiednio dobrana tematyka wentylacyjno-klimatyzacyjna, połączenie praktycznej wiedzy z teorią, a także dużo ciekawostek oraz porad i rozwiązań problemów, z jakimi spotkają się branżyści w swojej codziennej pracy spowodowało, że w tym sezonie szkolenia cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem uczestników.

"Bardzo nas cieszy, że w tym roku oferta szkoleniowa Akademii Lindab spotkała się z tak dużym zainteresowaniem ze strony branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Chętnych było tak wielu, że poza zaplanowanym kalendarzem wydarzeń zorganizowaliśmy dodatkowe szkolenia, na których był także komplet uczestników" - podsumowuje Wojciech Dworakowski, Kierownik Działu Marketingu Lindab.

Cel szkoleń, jakim było przekazanie fachowej wiedzy i zaznajomienie uczestników z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi dostępnymi w naszej ofercie, został w pełni zrealizowany.  W ramach Akademii Lindab zorganizowane zostały także specjalne szkolenia dla projektantów, które odbyły się w Wieruchowie i w Białymstoku.

Yareal sprzedał już 20 % miejsc parkingowych z ładowarkami dla samochodów elektrycznych

14 sie 1
Wiadomości Yareal sprzedał już 20 % miejsc parkingowych z ładowarkami dla samochodów elektrycznych
Nicko
Nicko
Nie ma się co dziwic. Przydomowa stacja elektryczna zawsze sie przydaje. U nas co prawda jest, ale i tak częściej odwiedzamy stacje... - 17 sie