Wiadomości 28 paź
Iglotech

W dniu 25 września 2019 r. mieliśmy przyjemność oficjalnie otworzyć nasz Oddział w Poznaniu pod nowym adresem ul. Sycowska 45D. W wydarzeniu uczestniczyli Zarząd Firmy i pracownicy, przybyło również wielu klientów, na których czekały specjalnie przygotowane atrakcyjne promocje, gadżety i najnowsze materiały marketingowe. Klienci mogli porozmawiać z naszymi dostawcami (Midan, Sferan, Makita i Aspen) i zapoznać się z nowościami produktowymi.

Uroczyste otwarcie odbyło się przy torcie oraz tradycyjnej lampce szampana. Atrakcją w tym dniu był również pokaz sportowych samochodów kilku pokoleń marki Ford, co bardzo umiliło gościom czas.

Nowy odział został zaprojektowany z myślą o naszych klientach. Powierzchnia biurowo-magazynowa jest znacznie większa, co oznacza lepszy dostęp produktów i szybszy czas obsługi. Poznański oddział Iglotech posiada kompleksową ofertę produktów z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, pomp ciepła i czynników chłodniczych. Oddział Iglotech w Poznaniu czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 16.00. Zapraszamy!

Tagi: Iglotech
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście