Wiadomości 2 sty 2023
GREE
Ogólnopolska konferencja GREE - Customer Experience Day

Customer Experience Day to hasło ogólnopolskiej konferencji marki Gree, która odbyła się początkiem grudnia 2022 w XIX wiecznym kompleksie pałacowym w Łochowie.

Tym razem dwudniowe wydarzenie, zaprojektowane przez Free Polska – wyłącznego przedstawiciela marki Gree w Polsce - było czymś więcej, niż spotkaniem z kontentem na scenie. Specjalnie dla licznie przybyłych członków Sieci Sprzedaży firma stworzyła unikalne doświadczenie, które stanowiło impuls do dialogu o przyszłości, potencjale branży i perspektywach. Nie obyło się bez premier, ale tego Gree jeszcze nie zdradza.

Jednym z kluczowych momentów bez wątpienia były sesje, prowadzone przez Wojciecha Herrę, który - mówiąc o sprzedaży opartej na wartości - wniósł do eventu niesamowity ładunek merytoryczny i potężną dawkę dobrej energii.

O doświadczanie przyjemności uczestników zadbał sam Karol Okrasa. Testując warsztat gwiazdy, goście mieli okazję opanować kilka niezwykłych kulinarnych patentów.

 Jestem przekonana, że w tej wyjątkowej scenerii inspirujących rozmów, ale też magicznego otoczenia nasza elitarna grupa Partnerów zyskała nowe doświadczenia, które – jak sądzę – staną się podstawą odważnej zmiany – tajemniczo komentuje Elżbieta Krawczyk – Grzyb, Prezes Free Polska.

Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

18 kwi 2
Wiadomości Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu
AlbertacutS
AlbertacutS
Men dating men participation get a bang, union, and the belle of relationships in their own unique way. https://erhe.me/tags/gay-deepthroat/ In a... - Dzisiaj
KevinSkite
KevinSkite
© Quique Magas para Wedding Style Magazine https://suphotos.com/en/lovestory-in-barcelona – Las fotografias deben ser originales y bellas pero... - 19 kwi