Wiadomości 30 sie
Iglotech
Odkryj Naszą Ofertę Wentylatorów Östberg

Östberg dostarcza energooszczędne i wydajne wentylatory, które doskonale zadbają o świeże powietrze oraz zdrowy mikroklimat w Twoich wnętrzach mieszkalnych, przestrzeniach pracy oraz miejscach rozrywki.

Bogate Doświadczenie – Lider Światowego Rynku Wentylacji

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 40 lat, co czyni nas liderem w dziedzinie wentylacji. Nasza historia rozpoczęła się w Szwecji na początku lat 80. XX wieku. Dziś jesteśmy wiodącym dostawcą wentylatorów kanałowych oraz innowacyjnych urządzeń do uzdatniania powietrza, obecnie docierając do klientów w ponad 75 krajach. Nasza oferta to szeroki wybór urządzeń i wentylatorów, zapewniających przepływ powietrza o wydajności od 20 do 1200 litrów na sekundę. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE na rynkach UEEFTA oraz EOG, gwarantując zgodność z najwyższymi standardami. Montaż i użytkowanie naszych produktów to czysta przyjemność.

Rozwiązania Dostosowane do Twoich Wymagań

Nasza filozofia opiera się na obsłudze klienta oraz elastyczności w spełnianiu jego potrzeb. Priorytetem jest utrzymanie optymalnych parametrów mikroklimatu wewnątrz pomieszczeń, przy minimalnym zużyciu energii i emisji dźwięku. Dążymy do utrzymania i umacniania pozycji lidera dostarczając wysokiej jakości produktów premium. Inwestujemy znaczące środki w innowacje i rozwój, współpracując z klientami i ekspertami technicznymi. Nasze produkty powstają z pasji do tworzenia coraz lepszego mikroklimatu wnętrz. Przeprowadzamy liczne testy i pomiary, by sprostać oczekiwaniom klientów i dostarczać im energooszczędne wentylatory oraz urządzenia wentylacyjne. Oferujemy je po atrakcyjnych cenach, umożliwiając czystsze i zdrowsze powietrze w Twoich wnętrzach.

Najwyższa Jakość z Gwarancją

Produkty Östberg wyróżniają się nie tylko innowacyjnością, lecz również jakością. Realizujemy produkcję zgodnie z najwyższymi standardami, dbając o jakość na każdym etapie procesu technologicznego. Nasza firma posiada certyfikaty norm jakości i ochrony środowiska ISO 9001 oraz ISO 14001. Wybierając nasze produkty, inwestujesz w trwałe rozwiązania najwyższej klasy, oparte na zaawansowanych innowacjach. 

Daj Szansę Zdrowemu Powietrzu z Östberg!

Pobierz katalog