Wiadomości 16 maj 2023
Schiessl
Od chłodzenia, przez ogrzewanie aż do czystego powietrza wewnątrz – to wszystko oferuje klimatyzator Hisense Wings

Gdy w domu zaczyna się robić ciepło, wentylator lub zimny prysznic to tylko doraźne i niewystarczające rozwiązanie problemu. Podobnie jest zimą, żaden koc nie jest w stanie zapewnić nam tyle ciepła, ile potrzeba. Nowoczesny klimatyzator może za jednym zamachem rozwiązać wszystkie te problemy. Poznaj klimatyzator Hisense Wings – niezawodne, wydajne i zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które oferuje nie tylko dużą moc grzewczą i chłodniczą, lecz także zdolność oczyszczania powietrza.

Życie we współczesnym świecie oznacza nieuchronne zmaganie się z zanieczyszczonym powietrzem, różnymi bakteriami i wirusami, kurzem, nieprzyjemnymi zapachami i innymi szkodliwymi substancjami znajdującymi się w atmosferze. A gdyby możliwe było skuteczne wyeliminowanie tych negatywnych czynników wewnątrz domu? Klimatyzator Hisense Wings pomoże Ci zapewnić Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo, stały komfort i przyjemne warunki. Poznaj nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne oferujące szereg zaawansowanych funkcji i możliwości.

Od chłodzenia do ogrzewania

Klimatyzator Hisense Wings jest niezrównany, jeśli chodzi o efektywność chłodzenia pomieszczeń. Bez względu na to jak gorąco jest na zewnątrz, będziesz cieszyć się przyjemnym uczuciem orzeźwienia przez cały dzień. Zaś gdy lato się skończy a jesień i zima przyniosą ze sobą niższe temperatury i brzydką pogodę, będziesz nadal mógł czuć się dobrze i komfortowo, ponieważ klimatyzator Hisense Wings zapewni Ci przytulne ciepło, nawet przy temperaturze -20 °C na zewnątrz. Sekretem jego dużej wydajności grzewczej jest nowoczesna technologia ogrzewania wstępnego, która zapewnia efektywne odszranianie obudowy jednostki zewnętrznej, pozwalając utrzymać wysoką wydajność urządzenia w trybie grzania.

Od zanieczyszczonego do czystego powietrza

Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów i cząsteczek pyłu w swoim domu. Unikalna technologia zimnej plazmy to doskonały system dostarczania do pomieszczeń czystego powietrza. Jonizator plazmowy redukuje do minimum szkodliwe zanieczyszczenia w powietrzu i dba o Twoje dobre samopoczucie. Ponadto znajdujący się w klimatyzatorze system filtracyjny 4 w 1, w którego skład wchodzi: filtr z witaminą C, filtr z jonami srebra, filtr katechinowy oraz filtr HEPA, dodatkowo oczyszcza powietrze nawiewane do pomieszczenia i zapewnia Ci świeższe i zdrowsze otoczenie.

Od ręcznego do inteligentnego sterowania

Klimatyzator Hisense Wings umożliwia łatwą i niezawodną obsługę przez sieć Wi-Fi. Za pomocą smartfona i połączenia Wi-Fi możesz wygodnie sterować klimatyzatorem, relaksując się na sofie w salonie lub gotując coś w kuchni. Na wypadek, gdyby pilot zdalnego sterowania od klimatyzatora znowu gdzieś się zapodział. Z pomocą aplikacji Hisense ConnectLife można odpowiednio wcześnie stworzyć komfortowe warunki przed powrotem do domu lub na odległość zadbać o swoje zwierzęta domowe.

Od trybu super chłodzenia do cichej pracy

Nawet gdy na zewnątrz robi się naprawdę upalnie, klimatyzator Hisense Wings zawsze staje na wysokości zadania. Po włączeniu funkcji Super Cool, unikalna technologia sterowania z polem magnetycznym wysokiej częstotliwości umożliwia szybkie schładzanie lub ogrzewanie pomieszczeń większym przepływem powietrza, co pozwala w krótszym czasie cieszyć się komfortowymi warunkami. Poziom hałasu eksploatacyjnego klimatyzatora wynosi zaledwie 19 dB (A), co zapewnia użytkownikom jak najcichsze i najbardziej komfortowe warunki przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Wybierając nowy klimatyzator Hisense Wings, nie tylko zadbasz o swoje dobre samopoczucie, ale także oszczędzisz czas, ponieważ jest on łatwy w konserwacji i obsłudze. Elegancka i kompaktowa budowa pasuje do każdego wystroju wnętrza, a rozwiązania technologiczne pozwolą spełnić każdą Twoją potrzebę. Nie zwlekaj, uzyskaj więcej informacji u lokalnego sprzedawcy lub na stronie https://www.schiessl.pl/pl/splity/wings