Wiadomości 7 gru 2022
GREE

Ruszyła nowa kampania „Ciepło z Gree 2023 ”, która ma na celu zaprezentowanie pełnej gamy urządzeń marki GREE w kontekście ciepła, czyli ogrzewania. Przyjazny dla użytkownika format katalogowy w bardzo prosty i przejrzysty sposób przedstawia zalety i możliwości systemów grzewczych takich jak: klimatyzacja, pompy ciepła oraz systemy komercyjne GMV Heat recovery.

Ciepło z GREE

Katalog CIEPŁO Z GREE prezentuje szerokie spectrum rozwiązań grzewczych, dostosowanych do różnych potrzeb. Oferując aż trzy alternatywne rozwiązania do ogrzewania budynków, Gree gwarantuje możliwość obsługi wielu rodzaju obiektów. Każde z naszych rozwiązań charakteryzuje się indywidualnymi cechami i zaletami.

• Klimatyzatory do ogrzewania – modele, które oferujemy, to urządzenia doskonałe do ogrzewania w każdych warunkach polskiego klimatu. Odpowiednie nie tylko do mieszkań, ale również do domów i lokali użytkowych.

• Pompy ciepła Versati – to rozwiązania dedykowane dla domów i lokali komercyjnych, które posłużą nie tylko do ogrzewania, ale także do chłodzenia, jak i przygotowania wody użytkowej. To, co je wyróżnia, to wydajna i energooszczędna praca. W zależności od potrzeb użytkowników, dostępne są typy: Split, Monoblok oraz All in One.

• GMV6 Heat recovery – to innowacyjny system z odzyskiem ciepła, dedykowany dużym inwestycjom komercyjnym. Zapewnia nie tylko chłodzenie i ogrzewanie, ale – po doposażeniu w hydro moduł – integrację z układami wodnymi. Dzięki temu ich praca jest wyjątkowo ekonomiczna, a odzysk ciepła z chłodzenia pomieszczeń znacząco ogranicza zużycie energetyczne budynku.

 

Pobierz katalog "Ciepło z GREE 2023"

 

 

 

 

Poznaj Gree Versati
  • Pompa ciepła Gree Versati Split
  • Pompa ciepła Gree Versati Split
  • Pompa ciepła Gree Versati Split

 

Załączniki:

Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!

2 kwi 6
Wiadomości Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!
btaletyuyz
btaletyuyz
provigil to treat anxiety provigil cost on the street provigil or modafinil provigil workspace login get a prescription for provigil online - Dzisiaj
Iddaaseivy
Iddaaseivy
+ for the post _________________ iddaa maç sonucu canlı - kırmızı kart bahisleri - Wczoraj