Wiadomości 30 mar
Moldow zostaje partnerem tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix

Na mocy dwuletniej umowy z firmą BSI Speedway, Moldow stał się partnerem serii Grand Prix FIM Speedway.

Moldow jest już mocno zaangażowany w żużel, jako wieloletni sponsor potrójnego mistrza świata, Nickiego Pedersena, a ostatnio także sponsora rosyjskiego rywala w SGP Emila Sayfutdinova. Firma wspiera też Rasmusa Jensena, Jonasa Jeppesena i jest sponsorem tytularnym miejscowego stadionu Moldow Speedway Arena w Holsted. Siostrza firma BarkerBille A/S, która sprzedaje wentylatory przemysłowe dla klientów OEM w obrębie różnych branż, także sponsoruje Nickiego Pedersena oraz Nicolaia Klindta i Martina Steen Hansena.

Dyrektor zarządzający BSI Speedway Torben Olsen jest zachwycony faktem, że Moldow ponownie zaangażował się w serię SGP, mówiąc:

– Wspaniale jest ponownie powitać Moldow. Wcześniej firma pełniła już funkcje sponsora tytularnego wydarzeń SGP i cieszymy się, że będziemy z nimi współpracować przez najbliższe dwa lata.

– Oni są fantastycznymi kibicami naszego sportu i zawodników. A w zamian, mamy nadzieję, że światowa atrakcyjność tego sportu odegra swoją rolę w podnoszeniu rozpoznawalności ich już teraz globalnej marki w jeszcze większej liczbie rynków.

Dyrektor zarządzający Moldow K. Preben Hansen również z przyjemnością powraca jako sponsor serii SGP:

– SGP są bardzo dobrze oznakowanymi wydarzeniami, które mają ekspozycję w mediach i prasie na całym świecie, więc gdy pojawiła się możliwość powrotu jako sponsor, podjęcie decyzji było łatwe.

– Dzięki sponsorowaniu dwóch światowej klasy zawodników, a teraz także serii SGP, nie możemy się doczekać zarówno ekscytującego sezonu żużlowego w 2018 roku, jak i promowania naszej nazwy wśród widzów i kibiców na całym świecie.

Zaangażowanie Moldow w żużel rozpoczęło się od wspierania lokalnego klubu w Holsted, a następnie nabrało bardziej międzynarodowego charakteru.

– To dla nas kombinacja tego, że nasza firma jest widoczna i rozpoznawalna oraz wspiera sport, który naprawdę lubimy oglądać. Właśnie dlatego przez ostatnie kilka lat wciąż zwiększamy nasze zaangażowanie w sport, włączając niedawno Emila Sayfutdinova i innych lokalnych zawodników, po tym, jak sponsorowaliśmy 13 lat Nickiego a Holsted Tigers przez ponad 30 lat.

Tagi: Moldow
gift