Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 26 sty
Mark
Moc produkcyjna firmy Mark Climate Technology została podwojona

fot. Mark

Najnowocześniejsze maszyny

W ostatnich miesiącach park maszynowy firmy Mark Climate Technology został powiększony o dwie zupełnie nowe maszyny produkcyjne firmy Trumpf. Wraz z pojawieniem się zautomatyzowanej giętarki TruBend Center 7030 i wycinarki laserowej TruLaser 1030 wydajność działu przygotowania produkcji została podwojona.

Wycinarka laserowa

Wycinarka laserowa TruLaser 1030 wyposażona w najnowszą technologię światłowodową umożliwia szybkie i wydajne cięcie. Połączenie maszyny laserowej z magazynem TruStore umożliwia skrócenie czasu realizacji, a cięcie laserowe może odbywać się bezobsługowo, zarówno w dzień, jak i w nocy. Wycinarka TruLaser jest również wyposażona w przenośnik taśmowy (Partmaster), dzięki któremu sortowania wyciętych elementów jest wydajne i ergonomiczne.

Giętarka

Dzięki automatycznemu systemowi pomiaru kąta, automatyczna giętarka TruBend Center 7030 odznacza się wysoką dokładnością wymiarową. Krótkie czasy przezbrajania są osiągane dzięki automatycznemu systemowi wymiany narzędzi. Automatyzacja załadunku surowca i rozładunku gotowych produktów umożliwia także produkcję bezobsługową.

Dzięki nowemu oprogramowaniu (TruTops Boost Software), zarówno wycinarkę laserową, jak i giętarkę, można zaprogramować z użyciem jednego programu. Program gięcia można generować automatycznie z rysunku 3D.

Zalety nowych maszyn produkcyjnych

  • Skrócenie terminów dostaw
  • Produkcja automatyczna
  • Wielowymiarowa precyzja
  • Ograniczenie produkcji odpadów
  • Nowoczesne rozwiązania

Produkujemy systemy wentylacji dopasowane do Twoich potrzeb

W zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Holandii i Irlandii Mark Climate Technology produkuje wiodącą gamę produktów służących do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji obiektów kubaturowych. Mark projektuje i produkuje wszystkie urządzenia we własnym zakresie, dzięki czemu powstaje solidny produkt najwyższej jakości. Oprócz naszych standardowych urządzeń wentylacyjno-grzewczych, oferujemy także rozwiązania niestandardowe. Dlatego właśnie jeden dostawca kompletnego systemu wentylacji jest tak potrzebny.