Wiadomości 11 mar 2021
Midea
Midea startuje z kampanią "Z nami warto"

Poznajmy się lepiej! Przygotuj się na jeszcze więcej informacji o naszej firmie i marce. Nie zabraknie też akcji promocyjnych, pakietów wsparcia, nowych rozwiązań i niespodzianek. Wszystko po to, aby pokazać Ci, dlaczego Z NAMI WARTO! Ogłaszamy, że to będzie dobry rok!

Z NAMI WARTO to kampania skierowana zarówno do projektantów, instalatorów, klientów ostatecznych, jak i osób chcących dołączyć do zespołu Zymetric! Na rynku działamy od 14 lat. Jako wyłączny dystrybutor klimatyzacji marki Midea w kraju dzielimy się wiedzą, wspieramy, doradzamy, a przy tym wdrażamy innowacyjne rozwiązania z zakresu klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła.

Jako jedni z nielicznych na rynku mamy osobny niezależny dział projektowy oraz tysiące wykonanych projektów i realizacji z systemami VRF marki Midea – światowego lidera w uzdatnianiu powietrza. Hale produkcyjne znanych marek, prestiżowe pięciogwiazdkowe hotele, obiekty publiczne (sądy, prokuratury, uczelnie, szkoły, urzędy, banki), obiekty wojskowe, sakralne, nowoczesne biurowce, sklepy wielopowierzchniowe – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Przekonało się o tym szerokie grono Partnerów, które od lat korzysta z naszego wsparcia projektowego. Jak podkreśla Paweł Stasiak, Dyrektor Sprzedaży w Zymetric - to skuteczność, kompleksowość, dokładne przygotowanie dokumentacji, a także szybki czas realizacji (nawet do 24h) przekonuje do stałej współpracy. To wszystko przekłada się na obopólny sukces biznesowy. Cyklicznie wspieramy projektantów dawką wiedzy poprzez szkolenia, czy newslettery. Z pozytywnym odbiorem spotykają się również nasze różnorodne akcje promocyjne.

Celem firmy Zymetric jest przede wszystkim popularyzacja marki Midea w Polsce, a co za tym idzie – chcemy zapewnić najlepszy standard i komfort życia wszystkim mieszkańcom kraju. Pomagają nam w tym instalatorzy, którzy często stanowią pierwszy kontakt z klientem indywidualnym. Wsparci przez nas wizerunkowo (reklama zewnętrzna, wyposażenie showroomu, materiały promocyjne) przyczyniają się do tego, że klimatyzacja Midea ma coraz silniejsze grono odbiorców. Wpływ mają na to również prestiżowe realizacje, które inspirują klientów. Pracę instalatorów ułatwia intuicyjna Strefa Partnera, najlepsze narzędzie na rynku - Generator Ofert, ale też nasze stałe akcje promocyjne i reklamowe (w Social Mediach, na portalach branżowych, lifestalowych). Dużym zainteresowaniem cieszą się nasze szkolenia prowadzone przez wykwalifikowany zespół. Przekazaliśmy już ponad 5 tysięcy certyfikacji instalacyjnych.

O Partnerów dba szerokie grono osób pracujących w firmie Zymetric. Tu liczy się praca zespołowa. Każdy z projektów jest planowany i opracowywany indywidualnie. Międzydziałowe zaangażowanie osób (sprzedaż, obsługa klienta, magazyn, serwis) pozwala na kompleksową realizację każdego zlecenia. Zymetric to również inwestycja w rozwój kadry (szkolenia handlowe, menadżerskie i działów wsparcia), a także jej stałe powiększanie. To wskazuje na ciągły rozwój spółki, która jest przykładem nowoczesnego biznesu.  

Wszyscy razem tworzymy silny zespół na rynku HVAC. 

Tagi: Midea ZYMETRIC
Midea