Wiadomości 28 lut
Schiessl
Konferencja Dystrybutorów Hisense VRF

fot. Schiessl

19 lutego 2019 w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się Konferencja Dystrybutorów Hisense VRF, na której obecni byli przedstawiciele firm z ośmiu krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Na Konferencję przybyli uczestnicy z Rumunii, Bułgarii, Serbii, Macedonii, Chorwacji, Malty, Albanii i oczywiście zespół Działu Klimatyzacji Schiessl Polska. Celem konferencji było umocnienie i pogłębienie relacji z klientami, jak również zwiększenie zaufania klientów do marki Hisense, jej produktów i długofalowego rozwoju.

Głównymi tematami konferencji były: dopasowanie działań do strategii na następne lata w konsekwencji trudnej sytuacji gospodarczej na rynku światowym, wzbogacenie portfolio produktów Hisense VRF i wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w typoszeregu modeli, nacisk na rozwój technologiczny oraz obsługę posprzedażową.

Marek Wawryniuk, Prezes Schiessl Polska, nakreślił obecną sytuację na rynku czynników chłodniczych determinującą dalszy rozwój urządzeń VRF oraz tendencje rynkowe zmierzające do wprowadzenia zamiennika czynnika R410A.

Konferencja była okazją do zaprezentowania nowych perspektyw rozwoju Hisense VRF. Qingdao Hisense Hitachi Air-conditioning kładzie duży nacisk na rozwój rynku Europy Środkowej i wsparcie dla firm tego obszaru. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest inwestowanie w globalne działania marketingowe, rozwój zaplecza technicznego oraz platformy wiedzy w oparciu o rozwiązania informatyczne. Wszystkie te działania prowadzą do wzrostu udziału w rynku i zaangażowania w dużych projektach inwestycyjnych jako wiodącego dostawcy systemów klimatyzacyjnych.