Wiadomości 10 maj 2021
Haier
Klimatyzator Haier JADE Plus | Plebiscyt klimatyzatorów 2021

Przedstawiamy klimatyzator pokojowy Haier JADE Plus. Jednym z uczestników tegorocznego plebiscytu na najciekawszy design klimatyzatora 2021 jest klimatyzator Haier JADE Plus. Nowoczesne wzornictwo i kompaktowa obudowa z pewnością trafią w gust wielu użytkowników. Jednak to urządzenie oferuje znacznie więcej niż atrakcyjną powierzchowność.

Klimatyzator pokojowy Haier JADE Plus

Klimatyzator pokojowy Haier JADE Plus – klimatyzator i oczyszczacz powietrza w jednym
Czy połączenie klimatyzatora i oczyszczacza powietrza jest możliwe? TAK! Projektanci Haier bardzo długo pracowali nad innowacyjnym rozwiązaniem, które zapewni klimatyzację na najwyższym poziomie połączoną ze skutecznym oczyszczaniem powietrza. Efektem tych prac jest właśnie klimatyzator JADE Plus wyposażony w dwie technologie oczyszczania powietrza. Pierwsza to technologia z filtrem SELF PURIFY, a druga to technologia oczyszczania urządzenia SELF CLEAN™. To co jest bardzo ważne to fakt, że klimatyzator i oczyszczacz mogą pracować niezależnie od siebie – urządzenie może pracować w trybie oczyszczania powietrza bez konieczności klimatyzowania pomieszczenia lub w obu trybach jednocześnie. Niskie koszty eksploatacji ze wzgędu na fakt, że oczyszczacz powietrza posiada moduł z filtrem IFD, którego nie trzeba wymieniać jak w przypadku standardowych oczyszczaczy dostępnych na rynku. Filtr IFD wystarczy umyć i ponownie wykorzystać.

Skuteczność oczyszczania powietrza przez klimatyzator JADE Plus 2 w 1 według CADR (Celan Air Deliver Rate) wynosi nawet 300m³/h. W praktyce oznacza to, że pomieszczenie o powierzchni 30m² zostanie oczyszczone w  15 minut. Wydajność oraz poziom oczyszczania powietrza jest równie wysoki jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku.

Zapytaj o Haier JADE Plus

W dbaniu o czyste powietrze w domu dodatkowo pomaga czujnik jakości powietrza oraz czytelny wyświetlacz, na którym zawsze możemy sprawdzić aktualny stan jakości powietrza, temperaturę, czy wilgotność. Zielona sygnalizacja przy czystym powietrzu, czerwona sygnalizacja przy zanieczyszczonym powietrzu. Klimatyzator Haier JADE Plus to świetna propozycja, która nie tylko ozdobi nasze wnętrza, ale również zadba o zdrowe i czyste powietrze w naszych domach. Polecamy!

Jeśli klimatyzator JADE Plus to twój faworyt w plebiscycie to zachęcamy do oddania głosu!

Chcę zagłosować na JADE Plus :)

Więcej na temat klimatyzatora JADE Plus