Wiadomości 4 lis 2022
Schiessl

Schiessl Polska - dystrybutor marki Hisense, zaprasza do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach MŚ Qatar 2022. Weź udział w wyjątkowym spotkaniu z Michałem Polem i wspólnie z nami kibicuj biało-czerwonym w spotkaniu z Meksykiem 22 listopada 2022 roku. Obejrzyj filmową wersję zaproszenia na naszym kanale You Tube >>>

W ramach kampanii „Poczuj sportowy klimat z marką Hisense” przewidywane są spotkania online z udziałem Michała Pola, podczas meczów rozgrywanych przez biało-czerwonych. W programie między innymi profesjonalna analiza spotkania, interaktywny panel dyskusyjny, a także konkursy z piłkarskimi nagrodami. Każdy uczestnik spotkania będzie miał szansę powalczyć o wyjątkowy pakiet kibica, którego częścią będzie m.in. oryginalna koszulka reprezentacji Polski z własnym nazwiskiem, a także wizyta w nagraniu live z udziałem Michała Pola.

22.11.2022 r. godz. 15:45 | Dołącz do spotkania online na Vimeo >>>

Wyjątkową atrakcją będzie również event na żywo z udziałem dziennikarza podczas meczu ćwierćfinałowego Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze.

Możliwość wspólnego doświadczania sportowych emocji w tak wyborowym towarzystwie jest adresowana wyłącznie do klientów Schiessl Polska.

„Poczuj sportowy klimat z marką Hisense” to nie tylko działania o charakterze B2B, ale również komunikacja z odbiorcami indywidualnymi. W zakresie kampanii przewidziano aktywności promujące markę w mediach społecznościowych Michała Pola (YouTube, Facebook oraz Twitter), polegające na lokowaniu marki/produktu, emisję belek sponsorskich itp. Pozowoli to na dotarcie do szerokiego grona klientów ostatecznych, w przyszłości potencjalnie zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu HVAC.

Celem kampanii jest podkreślenie globalnego i sportowego charakteru marki Hisense, która  jest sponsorem mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze - FIFA World Cup Qatar 2022™.
Hisense jest także oficjalnym partnerem Paris Saint-Germain oraz od 19 sierpnia stał się partnerem klubu Inter Mediolan.

Schiessl Polska zaprasza swoich klientów na wspólne przeżywanie piłkarskich emocji na światowym poziomie!

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z pracownikami Schiessl Polska.

Zobacz szczegóły