Wiadomości 30 mar 2021
ANDE
Inwestycja poprawiająca komfort życia - klimatyzator

Od roku znacznie więcej czasu spędzamy w domu. W związku z tym wiele osób wyraża chęć poprawy komfortu życia w codziennych przestrzeniach. Podpowiadamy, dlaczego w 2021 roku warto zainwestować w klimatyzator. Szczegółów dowiesz się z poniższego artykułu.

Ostatnie lata były gorące - będzie jeszcze cieplej

Praca w upalne letnie dni przez ostatnie lata była o wiele łatwiejsza, gdyż większość z nas wykonywała swoje zadania w klimatyzowanych biurach i pomieszczeniach. W ostatnim roku wielu pracowników zmuszonych było przejść na pracę zdalną. Koszmar dusznych pomieszczeń powrócił i znacząco obniżył komfort naszej pracy. Niestety prawdopodobnie taki tryb pracy zostanie z nami na dłużej. Właśnie dlatego wiele osób z pewnością zastanawia się, w jaki sposób poprawić warunki w domowych biurach. Rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę, jest montaż klimatyzatora.

Warto przypomnieć, że globalne ocieplenie skazuje nas na upały i nie zapowiada się, aby w kolejnych latach było inaczej. Eksperci głośno powtarzają - będzie cieplej. Wysokie temperatury potrafią być zmorą w mieszkaniach - zwłaszcza w centrach miast, a także w tych z oknami od strony południowej i na poddaszu. Na szczęście już nie trzeba skazywać się na duchotę i pot lejący się z czoła. Jest na to proste rozwiązanie - klimatyzator.

Jeszcze do niedawna klimatyzator wydawał się dobrem luksusowym, przeznaczonym tylko dla firm lub osób z zasobnym portfelem. Na szczęście te czasy już minęły, a rozwój technologii pozwolił, że te urządzenia stają się dostępne dla każdego.

Wybór klimatyzatora - przydatne wskazówki

Na początek warto sobie zadać pytanie, do czego służy klimatyzator? Oczywiście, jego podstawowym zadaniem jest chłodzenie powietrza w pomieszczeniu. Ale to nie wszystko. Współczesne klimatyzatory oferują znacznie więcej przydatnych funkcji.

Współczesne technologie pozwalają na przykład na sterowanie urządzeniem przez WiFi, jonizację powietrza, a także możliwość wymiany filtra na taki z aktywnym węglem, z jonami srebra czy witaminą C

Oczywiście liczba funkcji w dostępnych klimatyzatorach może nieco przytłoczyć. Dlatego wszystkim tym, którzy nie wiedzą, który model będzie dla nich najlepszy, polecamy wybór podstawowego, który spełni swoje zadania, a przy tym nie zrujnuje domowego budżetu.

Pierwszy klimatyzator - rekomendacja modelu

Zakup pierwszego klimatyzatora z pewnością będzie poprzedzony dużą ilością pytań. O cenę, o montaż, czy o funkcje dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nie jesteś przekonany do tego co będzie dla Ciebie odpowiednie? W takiej sytuacji warto zapytać fachowców albo wybrać podstawowy model ANDE Basic+. Jest to urządzenie zaprojektowane w najwyższej jakości w swojej cenie. Świetnie sprawdzi się w warunkach domowych. Aby rozwiać pojawiające się wątpliwości, prezentujemy też kilka podstawowych cechy tego modelu.

4 najważniejsze cechy ANDE Basic+ to: 

  • cicha praca - jeden z najcichszych na rynku
  • Wbudowane WiFi - możesz zdalnie sterować urządzeniem przez smartfon lub tablet
  • bardzo małe rozmiary - tylko 75 cm - będzie idealny nawet do małego mieszkania
  • jonizator - usuwa nieprzyjemny zapach i usuwa szkodliwe substancje produkując ujemne jony

Funkcje modelu ANDE Basic + zapewnią komfortową temperaturę w wybranych pomieszczeniach w domu - a to gwarancja miłego spędzania czasu wolnego i lepsze warunki w domowych biurach. Warto przypomnieć, że praca w zbyt wysokiej temperaturze nie tylko obniża naszą wydajność, ale również negatywnie wpływa na zdrowie.