Wiadomości 15 kwi 2022
Iglotech
Haier - wyjazd na Sri Lankę

W marcu Iglotech zorganizował wyjazd z Partnerami Biznesowymi na Sri Lankę. Wyjazd związany był z czwartą już edycją cenionego przez Klientów programu lojalnościowego – Klub Iglotech. Jednym z dodatkowych atutów tej edycji był Ranking Azja Tour 2022, w którym nagrodą za najwyższe wyniki sprzedażowe był wyjazd w egzotyczny zakątek świata.

Po zaciętej rywalizacji w marcu ogłosiliśmy wyniki i zaprosiliśmy naszych Partnerów biznesowych na egzotyczną wyprawę na Sri Lankę! Program wycieczki zakładał zarówno zwiedzanie największych atrakcji kraju, jak i najpiękniejszych zakątków wyspy Cejlon. Piaszczyste plaże, malownicze plantacje herbaty, czy górskie pejzaże pozwoliły uczestnikom wyprawy zrelaksować się w zachwycających okolicznościach przyrody oraz odpocząć od bieżących tematów. Była to także okazja do zacieśnienia relacji biznesowych i przeżycia fantastycznych przygód!

Sri Lanka to azjatycki kraj położony na malowniczej wyspie Cejlon. Uczestnicy wyprawy mieli okazję zwiedzić tętniącą życiem stolicę Colombo, czy też klimatyczne Galle. Dodatkowo mieli okazję zmierzyć się z nurtem rzeki, jak i swoimi słabościami, podczas canyoningu na rzece Kitulgala. Równie emocjonująca okazała się wymagająca przeprawa quadami. By odpocząć od przygód, naszych gości zaprosiliśmy na degustację herbaty na jednej z największych plantacji na świecie oraz na wypoczynek na piaszczystych plażach. Wyprawa owocowała w liczne degustacje miejscowych specjałów, jak i poznanie tamtejszej kultury i tradycji.

- Wyjazdy z naszymi Partnerami Biznesowymi wpisane są w długofalową strategię firmy. Wspólnie spędzony czas, emocje towarzyszące od samego wyjazdu, niezapomniane wrażenia sprawiają, że relacje z naszymi Klientami stają się coraz silniejsze. Ten wyjazd był wyjątkowy, śmiało można powiedzieć że był jednym z najlepszych i to wszystko dzięki naszym Uczestnikom, którzy jak zawsze pełni energii i pasji dzielnie stawiali czoła kolejnym atrakcjom, po których przychodził czas na relaks i wspólny wypoczynek przy zachodzi słońca. Dziękujemy wszystkim naszym Uczestnikom/Partnerom Biznesowym za wspólny wyjazd,  za wszystkie godziny rozmów i za wiele inspirujących zagadnień, które z pewnością staną się impulsem do kolejnych naszych działań.

Iglotech z niemal 30-letnie doświadczenie pozwala nam stabilnie realizować cele handlowe, wprowadzać na rynek nowoczesne urządzenia, oraz te najbardziej zaawansowane technologicznie, zapewniając kompleksowe rozwiązania do każdej inwestycji. Nieprzerwanie od wielu lat priorytetem dla naszych działań są jednak relacje z Partnerami biznesowymi. Realizowany od kilka lat z dużym powodzeniem program lojalnościowy Klub Iglotech stwarza nowe możliwości do organizowania specjalnych wyjazdów, dedykowanych szkoleń czy wycieczek, z których z pewnością jako Grupa Iglotech będziemy korzystać w niedalekiej przyszłości. Już na 30-lecie działania hurtowni Iglotech szykujemy nie lada niespodziankę. Jaką? O tym niebawem dowiedzą się Partnerzy Biznesowi współpracujący z naszą hurtownią!

Zatem do zobaczenia!